Uudis

Vaata, et su jõulukingid poleks julmad looduse ja loomade vastu!

Foto: Lush

Lush jätkab julmusevaba koostiosade kasutamist, kuid on võtnud selle aasta jõuluseerias südameasjaks vähendada ka pakendite osakaalu. Seda ei kujuta esiti ettegi, sest oleme niivõrd harjunud plastikust pudelite ja potsikutega. Kas tõesti on hakanud Lush müüma liitrite kaupa dušigeeli, nagu oli kunagi võimalik poest osta tomatimahla? Nii lõbus, kui see mõte ka ei ole (kuigi mitmed kosmeetikabrändid seda võimalust mujal pakuvad), on olemas oluliselt geniaalsem lahendus.

Nimelt meenutab küll toote disain harjumuspärast pudelit, kuid selle asemel on lihtsalt vahend võtnud selle kuju. Ja duši alla minnes pole vaja teha muud, asud kohe n-ö pudelit kehale määrima. Tundub keeruline, ole mureta, vaata vaid korra pilti ja juba saab kõik selgeks.

Pakendivaba Snow Fairy dušigeel

Kui kingikotis veel ruumi jätkub, siis põika Lushi poest läbi, sest seal leidub peale uue jõuluseeria veel palju ahvatlevat. Kindlasti meeldiks emale mõni ülekullatud pirnikujuline seep, õele aga uus ja põnev kehapalsam. Ütleme nii, et sealt juba tühjade kätega ei naase.

Pakendivaba Twilight dušigeel

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.