Uudis

Oksana Tanditi kevadsuvise kollektsiooni esitlust saadab ball Estonia kontserdisaalis

Eesti ühe omanäolisema käekirjaga moelooja värske kevadsuvine kollektsioon on saanud inspiratsiooni metsikust kõrberoosist, mis looduses esineb nii kaunist lilleõit meenutava struktuurse kivimi kui hapra roosina. Nii põimib ka Oksana oma kollektsioonis talle omaselt naiseliku ja maskuliinse joone luksuslikuks klassikaks. Foto: Olga Makina

Oksana Tandit esitleb kevadsuvist kollektsiooni “Desert Rose” Eesti ettevõtlikele naistele sel aastal 14. aprillil Kaubanduskoja Kevadballil Estonia kontserdisaalis.

Õhtul tuleb esitlusele kolmest osast koosnev kollektsioon, mis võimaldab igal kandjal leida oma lemmikud nii igapäevaseks kontori- ja linnarõivaks kui ka pidulikeks sündmusteks ning õhtusteks vastuvõttudeks.

Kollektsioon on väga limiteeritud. Kokku on kokku on 28 look’i ja vähemalt 36 riideeset, neist seitse on õhtukleidid, -mida valmistataksegi vaid üks eksemplar -, ja nii mõnigi neist võib täita ka pulmakleidi rolli.

Kollektsiooni selle osa moodustavad punakuldsetes toonides korsettkleidid, mis lisavad vastuvõttudel ja galaõhtutel kandjale sära ning tema figuuri rõhutavad. Kui neist mõne vastu on suurem huvi, siis kaht ühesugust Oksana Tandit ikkagi ei loo. Siis otsitakse igale kliendile vastavalt uus värvitoon ja lihvitakse lõiget, et tagada kordumatus.

Kollektsiooni mustvalges värvigammas igapäevaklassika osa, kus peategelasteks on valged särgid, särkkleidid ja kostüümid, mille šikk joon põimub disaineri käekirjaks saanud perfektse detailide rõhutamise oskusega, on limiteeritud kümne eksemplarini iga eseme kohta.

“Nii nagu kõrberoos, on ka iga naine unikaalne ja mitmekihilise karakteriga isiksus – õrn ja emotsionaalne, aga samas tugev. Naine väärib rõivast, mis tema loomuliku ilu esile tõstaks, nii nagu ta vajab ka tähelepanu ning tunnet, et ta on hoitud ja armastatud,” rääkis Oksana Tandit.

Oksana kirjeldab kollektsiooni kui “erinevate värvide, vormide ja meeleolude temperamentset kokteili”, mille erinevad osad sulandab harmooniliseks tervikuks filigraanne kõrberoosist inspireeritud detail. Käsitööna valminud kollektsiooni iseloomustavad asümmeetrilised lõiked, disainerile omased selged siluetid ja luksuslikud materjalid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.