Oksana Tandit esitles Estonias kevadsuvist kollektsiooni Desert Rose

Uus kollektsioon koosneb kolmest osast, võimaldades igal kandjal leida oma lemmikud nii igapäevaseks kontori- ja linnarõivaks kui ka pidulikeks sündmusteks ning õhtusteks vastuvõttudeks. Kollektsiooni deviisiks on sisemine vabadus ja see põimib disainerile omaselt naiseliku ning maskuliinse joone luksuslikuks klassikaks.

Esimese osa moodustab mustvalges värvigammas igapäevaklassika, kus peategelasteks on valged särgid, särkkleidid ja kostüümid, mille šikk joon põimub perfektse detailide rõhutamise oskusega.

Kollektsiooni teine osa ühendab trendikad pastelltoonid ja erinevad beeži varjundid ning Oksana Tanditi signatuurina tuntud kokteilikleidid ja kombinesoonid. Näeme Safari stiili, aga ka villakangast ja Sophie Hallette’i pitsist klassikalisi pintsakuid ja smokinguid.

Kolmanda osana kuuluvad kollektsiooni punakuldsetes toonides korsettkleidid, mis lisavad vastuvõttudel ja galaõhtutel kandjale sära ning rõhutavad kaunilt tema figuuri.

Erinevad osad sulandab harmooniliseks tervikuks filigraanne kõrberoosist inspireeritud detail. Käsitööna valminud kollektsiooni iseloomustavad asümmeetrilised lõiked, selged siluetid, luksuslikud materjalid ning oskuslikult rõhutatud detailid – aplikatsioonid, plissee, siidist narmad, läbipaistvad ehispaelad kombineeritult ketiga jmt.

Kollektsioonist inspireeritud Birgit Skolimowski ehtesari on disaineri sõnul naiselikult enesekindel ja väljapeetud, jäädes siiski mänguliseks. Materjalidest on ühendatud hõbe ja kumm, näeme kevadisi murtud toone ja klassikalist värvigammat, mida omakorda rõhutab trendikas asümmeetria.

Modellide jumestuse tegi MaxFactor by Katrin Sangla, kaunid soengud seadsid Lanza & Tamara Korjagina.

Vaata galeriid moeetendusest!
Fotod: Erlend Štaub

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.