Uudis

Nordica avab Tallinnast liini Kopenhaageni lennujaama, mis pakub kiireid ühendusi ligi 160 sihtkohta üle maailma

Kopenhaagen. Foto: Vida Press

Taani pealinnas asub Skandinaavia suurim lennujaam, mida läbib sel aastal hinnanguliselt 30 miljonit reisijat. Ajalooliselt on eestlaste jaoks tegemist väga populaarse ja olulise sõlmjaamaga meie regioonis, mis pakub kiireid ühendusi ligi 160 sihtkohta üle maailma.

Nordica juhatuse esimehe Jaan Tamme sõnul on Kopenhaagen loogiline jätk ettevõtte strateegiliste plaanide elluviimisel. “Skandinaavia suurimast lennujaamast on saamas Nordica teine kodubaas. Opereerime juba praegu Taani pealinnast väga mitmeid lende SAS-i, Hollandi ja Rootsi omavalitsuste tellimusel ja Tallinn-Kopenhaagen liini avamine on loomulik osa meie arengust. Soovime leida järjest rohkem võimalusi Eesti tihedamaks sidumiseks muu maailmaga, sest see on kasulik meie riigi majandusele,” lisas Tamm.

Kopenhaageni sõlmjaam pakub Eesti inimestele mugavaid ja kiireid ühendusi laia maailma. Alates kevadest on võimalik lennata sealt kaudu ja väga väikese ajakuluga Suurbritannia linnadesse Londonisse, Birminghami, Manchesteri, Iirima pealinna Dublinisse, USA suurlinnadesse New Yorki, Bostonisse, Chicagosse ning väga paljudesse Aasias asuvatesse sihtkohtadesse, nagu Peking, Singapur, Hong Kong, Tokyo jne. Kopenhaageni lennujaam pakub häid ühendusi ka Kesk-Euroopa tõmbekeskusetesse.

Nordica hommikused lennud väljuvad Tallinnast tööpäeviti kell 7.00 ja õhtused teisipäevast reedeni kell 18.30. Pühapäeva õhtul väljub lennuk Kopenhaagenisse kell 17.30. Tagasi Tallinna lennatakse esmaspäevast reedeni, väljumistega kell 08.10 ja teisipäevast reedeni kell 19.40. Pühapäevane tagasilend väljub kell 18.40.

Nordica Tallinn-Kopenhaagen liini avamine elavdab ka transiitliiklust läbi Tallinna lennujaama. Taani pealinnast on võimalik alates kevadest lennata Nordicaga läbi Eesti Kiievisse, Vilniusesse ja Peterburi. Samuti avardab uue liini avamine Ukrainlaste võimalusi reisida läbi Tallinna Skandinaaviasse.

LOE KA:Uus aasta toob arvukalt uusi otselende Tallinnast

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.