Uudis

Niiviisi saad kergema vaevata lahti meigiplekkidest riietel

Foto: Unsplash.

Jumestuse näolt maha saamine ei tekita mingeid küsimusi. Meigi eemaldamine riietelt aga küll. Ütleme ausalt, et see tekitab lausa paanikat, sest aega on kõigest paar sekundit, et jumestuskreemi laik ei võtaks jäädavalt riidetekstiili koha sisse.

Ekslikult arvatakse, et ainuõigeks lahenduseks on meigieemalduslapid, sest, noh … sellega puhastatakse nägu. Veebiajakiri Makeup hoiatab, et seda ei tohi kindlasti kasutada, sest sellega hõõrud pleki ainult laiali.

M.A.C meigieemalduslapid (30 tk) 17,49 €, Kaubamaja.

Tuleb välja, et õlist ja kreemist vabanemiseks peab pesema rõivast kõige tavalisema köögiseebiga, sest see on mõeldud rasvasema tekstuuri eemaldamiseks. Kahjuks peab selleks küll võtma kehakatte seljast ära, aga vähemalt saab eseme puhtaks.

Jumestuskreemi puhul peab esmalt võtma kasutusele tõsisemad meetmed – apteegist saadaval oleva vesinikperoksiidi lahuse, mis on mõeldud naha desinfitseerimiseks, ent on kõige tõhusam tihkema koostisega meigitoode kiireks likvideerimiseks. Seejärel on küll soovitatav visata kindluse mõttes riie pesumasinasse, et tekstiilile ei jääks ühtki laiku.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.