Uudis

New Vintage by Kriss kutsub metsa!

Foto: Riina Varol

Alates novembrist on koos kodumaise ehtebrändiga New Vintage by Kriss võimalus panustada Eesti metsa käekäiku ning heaolusse. Nimelt on NVbyK loonud spetsiaalse ehtekollektsiooni “Mine metsa!”, mis on osaliselt ood kodumaisele metsale ning samas meeldetuletus, et meil on veel õnn nautida loodust ja kõike seal leiduvat vabal ning harjumuslikul moel.

LOE KA: Ehtedisainer Kriss Eglite: “Soovin elus alati pigem kulgeda, kui kella järgi joosta.

Ostes konkreetset sõnumit kandva sõrmuse või käeehte, ostad samal ajal ka ühe pisikese päris puu, mis 2018. aasta kevadel talgute korras maha istutatakse. Sõnum “Mine metsa!” tuletab aga meelde, et vahel ongi mõistlik kõik sinnapaika jätta ning lihtsalt – minna omadega metsa.

NVbyK loovjuht ning asutaja Kriss Eglite sai uue minikollektsiooni loomiseks inspiratsiooni shinrin-yoku metsateraapiast, millele pandi alus 1980-datel Jaapanis. Uuringud on tõestanud, et värskes metsaõhus viibimine põhjustab muutuseid meie immuunsüsteemis ning alandab stressihormoone.

Lähiajal on ettevõtmisega liitumas veel teisigi kodumaiseid moedisainereid, kelle jaoks Eesti metsa tervis ning käekäik on olulised.

NVbyK uus kollektsioon „Mine metsa!“ on müügil NVbyK veebipoes (www.nvbyk.com) ning stuudios aadressil Pärnu mnt 27-16, Tallinn.

Sõrmus 69 €
Käeehe 183 €

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.