Nende nippidega näed välja veelgi nooruslikum

Foto: Unsplash.

Jumestusega saad teha nii mõndagi, näiteks näida värskem ja puhanum, kui tegelikud oled.

Hoia puudriga tagasi

Puuder on kurja juur, mis toob välja kõik väiksed kurrud ja kortsukesed. Kui soovid jumestust kinnitada või tupsutada üle läikima kippuvaid kohti, siis eelista tolmpuudrit ja kasutada pealekandmiseks pehmet pintslit, nii ei jää peale paksu kihti.

Heledust silmanurkadesse

Kui peidad silmaaluseid, siis pööra tähelepanu ka silmanurkadele. Need on enamasti tumedad ja tekitavad varje, mis muudavad näo väsinuks. Lisa sinna peitepulka ja hajuta toodet silmalaugudele. Nõnda saad ühe liigutusega lahti ka punetavast nahast ja näed oluliselt värskem välja.

Giorgio Armani Power Fabric peitekreem 37,99 €, Kaubamaja.

Lisa õhetust

Näkku ei pea maalima Matrjoška põski. Kergest õhetusest sarnadel ja kulmuluul piisab, et lisada palgele värvi juurde. Eelista näiteks aprikoosikarva ruuži, mis sobib kokku nii kahvatu kui ka päikselisema jumega.

Ära unusta kulme

Öeldakse, et kulmud on näo raamiks. Nii see on. Kui kulmud on värvimata ja korrast ära, siis näeb ka pale sellevõrra kehvem välja. Jälgi, et üleliigsed karvakesed oleksid kitkutud ja too kulmujooned õrnalt välja. Võid veidi tugevamalt tuua välja kulmunurga, mis justkui tõstaks silmi ja näed niiviisi erksam välja.

TheBalm Furrowcious! Kulmupliiats 15,90 €, Tradehouse.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.