Uudis

Neli viisi, kuidas sa teed oma ripsmetele liiga

Foto: Unsplash

Koolutad ripsmeid pärast tuši peale kandmist

See dilemma, kas koolutada enne või pärast värvimist, on peaaegu sama vana kui küsimus, kumb oli enne: muna või kana. Kuid vastus on selge – sa pead seda tegema kindlasti enne tuši peale kandmist.

Vastasel juhul on suur oht osa ripsmeid välja tõmmata, sest need jäävad tangide vahele kinni. Ja see on ääretult valus kogemus! Lisaks jääb tulemus inetu, sest tušš läheb tükki.

Proovi koolutajat, mis ei kisu ripsmeid:

TWEEZERMAN Pro ripsmekoolutaja 24,99 € (Kaubamaja)


Eemaldad meiki valesti

Jumestust peab maha võtma õrnalt, kuid õhtuti võib see muutuda märkamatult paaniliseks silmade hõõrumiseks. Kui kasutad eemaldamiseks vatipatja, siis hoia seda esmalt paar sekundit peal, et toimeained jõuaksid mõjuma hakata ja alles seejärel hakka rahulikult jumestust maha võtma. Võib näida jube tüütu tegevusena, aga usu, see tasub ennast ära.

Eemalda jumestus kahefaasilise eemaldiga:

Pupa kahefaasiline meigieemaldi 50 ml 5,90 € (Ideaal kosmeetika)

Tõmbad ripsmepikendusi välja

Mis siin salata, ripsmepikendused on paljudel. Ja kui alguses on kõik karvakesed kenasti ühes reas, siis mingi hetk hakkab üks veidi eraldi hoidma. Nii tahaks sellest ju vabaneda. Kuid näpud eemale, sest seda ei tohi sa mingil juhult teha! Kunstripsmeid välja tõmmates tulevad ka enda omad kaasa.

Kiirenda ripsmete kasvu:

Feg ripsmeseerum 11, 90 € (epood24.eu)

Katsud pidevalt silmi

Mõnel lihtsalt ei suuda enda käsi silmadest eemal hoida. Paraku saad hõõrudes lahti nii mõnestki karvakesest ja silma võib sattuda põletikku tekitavad bakterid. Kumbki neist ei soodusta lopsakate ripsmete kasvu.

Neile, kes ennast talitseda ei suuda: 

Öölooma Giraffe unemask 29€ (ooloomstore.com)

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.