Uudis

Neli selle sügise kõige trendikamat tooni

Kuigi sügisele mõtlemine näib praeguse kuuma suveilmaga lausa kohatu, pani Who What Wear kirja toonid, millesse riietuvad peatselt algaval sügis-talvisel hooajal kõik vähegi trenditeadlikud.

Khakiroheline

Kui varem piirdusid vaid khakirohelise jakiga ja selle kombineerimine samas toonis alaosaga näis kerge liialdusena, siis nüüd kanna khakit, palju tahad! Alusta juba homme, tõmmates jalga kelmikad lühikesed püksid.

Särk 25,95 € (Zara)
Püksid 326 € (Rhode Resort, net-a-porter.com)

Terrakota

Loomulikult on moes ka sügislehtede toonid, eriti terrakota. Kui oled julge, sobita omavahel oranži erinevaid “varjuneid” – näiteks vali endale terrakotakarva kampsun ja kombineeri see leekivoranži seelikuga.

Kampsun 870 € (Sies Marjan, net-a-porter.com)
Püksid 49,99 € (H&M)

Pähklipruun

Kes oleks osanud oodata, et moegurud ütlevad pärast värvideküllast suve kui ühest suust: mida pruunim, seda parem. Kuid katsu tumepruuniga mitte liiga hoogu minna ja tasakaaluta seda mahedamate toonidega. Vastasel juhul tekib oht näida liiga kahvatu ja elust väsinud.

Kleit 69,95 € (Zara)
Kott 355 € (A.P.C., net-a-porter.com)

 

Helesinine

Kes ei armastaks pastelset sinist? Mis sellest, et taevas kipub sügise tulekuga halliks minema – mälestus imelisest soojast suvest püsib alati meeles, kui kannad hele-helesinist. Kui tahad kiiresti tagasi lapsepõlve, tõmba selga miniseelik ja jalga tossud.

Seelik 130 € (Topshop)
Tossud 75 € (enne 125 €, Reebok, Reede)

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.