Neli kõige kuumemat päikeseprillitrendi

Pisi-pisikesed

Ehk oled märganud isegi, et staarid – näiteks Iiris, Bella Hadid või Rihanna – on jäänud paparatsodele silma päikeseprillidega, mis on torgatud kelmikalt (või vanaisalikult) võimalikult ninaotsa lähedale. Noh, nüüd võid sama teha. Nende prillidega ei jää sa kindlasti märkamatuks, vaid oled stiilseim linna peal.

Prillid 19,99 € (Mango)

Prillid 105 € (Le Specs, mytheresa.com)

Suured (me kordame: SUURED)

Kui sulle tundub pisikeste prillide trend veidi liiga ekstreemne, siis võid alati jääda truuks suurtele. On need ju ideaalsed prillid juhuks, kui “ma ei viitsi täna meikida, kuid saan sõbrannadega kohvikus kokku”. Seejuures leidub selliseid igas kujus ja toonis.

Prillid 544 € (Marni, farfetch.com)

Prillid 17,95 € (Zara)

Metalne raam

Meenutame, et veel hetk tagasi soovitasime sul kanda pisikesi prille. Loomulikult mõtlesid kohe “Matrixile” (kas ka praegu on Keanu Reeves su silme ees?). Kuid eriti trendikad on veel päikeseprillid, mis näikse olevat tulevikust. Või vähemalt sellisest, mida kujutati aastakümnete ees kinolinal (väike vihje veel: aurupunk).

Päikeseprillid 12,99 € (H&M)

 

Päikeseprillid 460 € (Dior, mytheresa.com)

Sära, sädelust ja edevust

Juba kartsid, et pead sel suvel ajama läbi prillideta, mille vehiks sisse ärinaine Paris Hilton isiklikult? Ole mureta, ka bling on moes. Valik on seejuures suur – kui tahad, hangi endale roosad prillid, kui soovid, varusta end võltskullaga.

Päikeseprillid 25 € (River Island)
Prillid 831 € (Anna Karin Karlsson, farfetch.com)

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.