Uudis

Need on 2017. aasta kõige loetumatud Mood.ee lood

10. koht: Kellele ei meeldiks edulugu võõrsil elavast eestlasest? Nõnda on täiesti loogiline, et uudis Krõõt Laessoni seiklustest Sri Lankal tekitas lugejates suur huvi.

Eesti surfitüdruk avas Sri Lanka paradiisirannas butiikhosteli

Krõõt Laesson Midigama rannas. Foto: Hilife.ee

9. koht: Haigus ei hüüa tulles. Ja tihtipeale ei juleta sellest ka rääkida – eriti, kui tegemist on toitumishäirega. Õnneks jutustas nooruke Karmen meile oma loo. Eelkõige hoiatuseks, et teised suudaks õigel ajal piduri panna ja midagi (vaimse) tervise nimel ette võtta.

16-aastane Karmen anoreksiast: “Kaalusin haiguse lõpus 38 kilo ja ei jaksanud enam rääkidagi”

Karmen siis, kui kaalus 38-39 kilo. Foto: erakogu

8. koht: Ei saa me läbi Instagramita. Kuigi pilte klõpsitakse nüüdseks kõikjal (ja me peame silmas: KÕIKJAL, alustades pilvelõhkuja katusest ja lõpetades kohaliku treeningsaali tualetiga), on siiski paar kohta, mis osutuvad vaid paari päevaga ülipopulaarseks. Juulis kogunesid näiteks kõik trenditeadlikud just sellesse katuseterrassi.

Tõusev trend Instagramis: unusta Komeet! Sellel katuseterrassil on tehtud napi kolme nädalaga juba 300 pilti

@irashka Kiss&Fly❤️

A post shared by ISABELLA FRANTS (@izafrants) on

7. koht: Meie ei tea kedagi, kes teaks kedagi, kellele ei meeldiks Eesti disain. Ja selle üle võime ainult rõõmustada. Eriti siis, kui siinne looming läheb hästi peale ka välismaal.

Hertta Võido: “Müüsin oma esimese kollektsiooni mantlid maha nelja päevaga”

Hertta Võido. Foto: erakogu

6. koht: Söök on hea (ja ainus asi, mis toidab jne), selle vastu ei vaidle keegi, veel vähem Laura Aidla, kellele olid kõikvõimalikud snäkid ja maiused nii meeltmööda, et võttis pooleteise aasta jooksul juurde üle 30 kilo. Loomulikult ta ka vabanes neist, muidu poleks tegemist edulooga. Vist.

35 kilo kaotanud Laura: “Ma lihtsalt sõin ennast paksuks”

Kaalulangetaja Laura Aidla Foto: Helis Künnap

5. koht: Üldiselt kipub nii olema, et lihtne inimene peab modellitööd ääretult glamuurseks ja usub, et selle tegemine ei saa küll eriti keeruline  olla. Kuid tegelikkus on hoopis teistsugune …

Dubais elav modell Mirjam Väljaots: “Tuleb arvestada, et moetööstus võib olla julm ja halastamatu”

A place of relaxation, rest and tranquility ⛱ #beach

A post shared by Mirjam Väljaots (@mirjamvaljaots) on

4. koht: Rikkust ei pea häbenema. Kuidas ja kus puhkavad tänapäeva kõige-kõigemad ja palju nad on selle eest nõus maksma (khm, miljoneid)?

Vaata, milline on elu 21. sajandi Titanicu pardal – tõelises ujuvas linnas miljonäridele!

3. koht: Väljamaal on hea ära käia, kuid Eestis on alati kõige mõnusam. Neid majutusi vaadates tekib kohe igatsus Eesti suve järele. Aga seejärel saab mõtlev inimene aru, et ka praegu on võimalik kodumaad avastada ja eriti ägedas kohas ööbida.

Viis uut Eesti majutuskohta, mida lihtsalt peab nägema

Sunwell Farm

2. koht: Kunagi käis vähegi eesrindlikum reisisõber Sharm el Sheikhis puhkamas. Pärast 2015. aastal toimunud ISIS-e rünnakut on kuurort pooltühi kummituslinn. Kui turvaline on ikkagi selles tuhandete eestlaste lemmikkohas viibimine?

Kui turvaline on tegelikult Sharm El Sheikh?

Sharm el Sheikh. Foto: Scanpix

1. koht: Loomulikult on esimesel kohal lugu Eestist – teisiti ei saakski. Eestlased armastavad kodumaad ja siin ringi rändamist. Milliseid kohti peaks aga kindlasti veel külastama?

Kümme kohta Eestis, mida pead elu jooksul nägema

Foto: Puhka Eestis

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.