Uudis

Need 2018. aasta suured trendid võid saata pikale puhkusele

Kurb, aga tõsi.Foto: Unsplash

Mis teha, moesõbrad tüdinevad kiiresti mõnest esemest. Popsugar reastas rida trende, mille võid jätta rahumeeli 2018. aastasse või panna paariks kuuks pausile – valik on sinu.

Jää hüvasti, isa-toss

Ole mureta, botased ei kao kuhugi, küll aga palutakse jätta hüvasti papsi vanade tossudega. Pst, ringlevad kuuldused, et sel aastal teevad ilma hoopis matkasaapa-stiilis jalatsid. Jah, sa lugesid õigesti.

Jalatsid 790 €. Gucci, net-a-porter.com.

“Asi pole sinus, vaid minus”

“Aga armas ruuduline pintsak, sa pead veidi puhkama. Seni vaatan ringi ja tutvun üleelusuuruses vestiga. Mine tea, ehk tõmban selle piha ümbert suure vööga korralikult kinni. Sest teinekord võib ju rõhutada oma taljet …”

Vest 378 €. Zadig & Voltaire.

Lennuta pisikesed prillid tagasi “Matrixisse”

Möödunud kevadel kandsid ühtäkki kõik trendisõbrad pisikesi päikeseprille, mis oleks justkui kultusfilmist välja astunud. Nüüd aga pööra pilk efektsete spordiprillide suunas. Eriti selliste, mille tõmbad ette, kui lähed mägedesse suusatama.

Päikeseprillid 196 € (enne 280). Stella McCartney, matchesfashion.com.

Saada litrid puhkusereisile

Õnneks ei pea sa neist täiesti loobuma, sest see näib esialgu võimatu. Meenuvad ju kõik need lustakad hetked, kui istusite maha, jõite kohvi ja naersite juhtunu üle. Preili Litter lihtsalt mõistis sind. Ometi ei pea sa särast loobuma: eelista lihtsalt metalset ühetoonilist kangast.

Seelik 840 €. Calvin Klein, net-a-porter.com.

Pitsivaba aasta

Siin on aus karm tõde: pits ei võidutse 2019. aastal. Moegurud soovitavad selle õrna materjali asemel rõivaid, mille oleks justkui valmistanud üks mäslev vanaema. Ehk siis heida pilk peale värvilistele või paljastavatele heegeldustele.

Pluus 1493 €. Alexander McQueen, farfetch.com.

Kohtumiseni tulevikus, kõhukott

Kuigi kõhukotti ei kanna trenditeadlik juba ammu piha ümber (hallo-oo-ooo, see käib ju üle õla), soovitab Popsugar asendada see lihtsa nailonkotiga, mida ehivad näiteks rihmakesed või värvilised needid.

Kott 130 €. Acne Studios.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.