Uudis

Mood.ee toimetuse 10 lemmikhetke TFW teisest päevast

Montoni kollektsioonis kohtusid kaks vastandpoolt, mis tekitasid koos kauni sümbioosi. Kollektsiooni esimene osa tõi lavale tõelise mustrimöllu ja erisugused loomad, keda võis leida üllatuslikest kohtadest. Foto: Anete Toming

Ilmselt moenädala kõige eriilmelisemaks jääval teisel päeval lõi kohe alguses väga rõõmsa ja mängulise meeleolu Montoni lavasõu, mille positiivsest energiast jätkus õhtu lõpuni.

  • Fotod: Erlend Štaub.
Aldo Järvsoo esitles esmakordselt vaid pulmakleitidest koosnevat kollektsiooni, mis kannab nime “EV100” ning mida ilmestasid Tanel Veenre loodud futuristlikud peakatted, mis andsid rahvuspärimusest tuntud pruudikroonile hoopis uue ja ulmelise kuju.
Järvsoo kollektsiooni eesmärgiks on seatud see, et pruut tunneks end vabalt ja õnnelikult – kõrvale on jäetud korsettide tugev kallistus ja kleitide “merineitsistumine” ning võimust on võtnud lihtsus ja loomulik ilu, pärltikanditega kaetud pitside läbipaistvus ja kergus, Eestimaa suvepäevale omane vabadus ning õrn barokk.
Riina Põldroos on kevadkollektsioonis inspireerunud värskusest ja ärkamisest.
Toonidest kohtab Põldroosi uues loomingus valget, halli ja beeži, aga ka pehmet lillat ning säravat fuksiat.

 

Ketlin Bachmanni uut kollektsiooni seovad rohked aplikatsioonid ning eklektiline värvi- ja materjalivalik, mis loovad üheskoos muretu ja mängulise terviku.
Montoni moeetenduse üks osa täitis moelava nostalgiliselt värske denimi, pitsdetailide, õrnade pastelltoonide ning vahvate leemuritega, kelle elust ja olust Montoni värske kollektsioon kõige enam inspireeritud oligi.
Monton tõi lavale spetsiaalselt TFW jaoks loodud ja positiivsusest pakatava kollektsiooni.
Tugevad värvilised mustrid särasid julgelt nii Montoni kleitidel, kraedel kui ka meeste pintsakutel.

 

Mammu Couture tõi lavale rikkaliku kleidikollektsiooni ja mitmekülgse moevaatemängu.
Mammu Couture’i värskes loomingus kohtab kauneid lillemotiive, mida leiab nii kangastelt kui ka käsitööna tikitult.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.