Uudis

Moeürituste korraldaja ja ema Janne Klooren: “Minu ema on minu stiili väga palju mõjutanud.”

Foto: Erakogu

1. Millise moeeseme annad üle enda tütrele?
Tegelikult on Juliet juba varasest east olnud väga valiv ja nõudlik oma riiete suhtes ilma, et ma oleks kuidagi püüdnud teda mõjutada. Jagame omavahel ehteid ja päikeseprille. Osa oma riidekapi parimatest paladest – Eesti disainerite loomingu – kavatsen kindlasti tütrele edasi anda. Eelkõige uhked kleidid ja mõned ajatud nahktagid ning vintage-ehted.

2. Parim stiilinõuanne ema poolt?
Minu ema on minu stiili väga palju mõjutanud. Hea riiete kokkusobitamise oskus ja huvitav värvitunnetus pärinevad kindlasti temalt. Lisaks oskus hinnata kvaliteetset materjali ning ajatut klassikat.
Ma ei ole küll nii suur erksate värvide fänn kui tema, aga imetlen tema julgust ja oskust neid värve välja kanda.

3. Mis on su salajane stiilinõu või nipp?
Üks mu lemmik stiilinõuandeid, mida järgin on: “Less is more!”. Ei maksa ennast üle kuhjata ebatarvilikuga. Nii võib enda “mina “ sinna alla kergelt peitu jääda.
Hea stiilinõu on veel see, et end peeglist vaadates pead ennast lihtsalt hästi tundma. Sisemine enesekindlus paneb inimese särama.

4. Mida tahaksid enda emale kinkida ja mida sooviksid ise kingituseks saada?
Üks klassikaline Chanel’i jakike võiks iga daami garderoobis olla. Usun, et mu ema arvab samuti nii ja oskab seda hinnata. Ise unistan Roberta Eineri kleidikesest.

Jakk (Chanel) / Kleit (Roberta Einer)

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.