Moetoimetaja: teksadega EI SOBI minna pulma

Pane tähele! Artikkel on ilmunud enam kui 5 aastat tagasi ning kuulub Geeniuse digitaalsesse arhiivi.
Foto: Unsplash

Katrin, 32:

“Pean minema nädalavahetusel pulma ja kuigi ilmateade lubab praegu päikest ja sooja, siis, khm-khm, teate küll meie selle suve suurt kuumust. Seejuures ostsin kahe kuu eest isegi õhulise pika kleidi, et see tähtsal päeval selga panna, aga … Kardan, et sellest ei saa asja, kuid ma ei raatsi suurt summat ka uue kostüümi peale raisata. Kas teksadega võiks minna pulma? Kui jaa, siis millega tohiks neid kanda?”

Teksadega EI SOBI minna pulma! Pulm on suure tõenäosusega kõige pidulikum sündmus inimese elus, mille tarbeks on pruutpaar andnud endast parima ka riietust valides. Seega tuleks ka kõigil külaliste näidata üles austust ja rõhuta seda oma hoolitsetud välimusega.

Iga pulmakülaline on osa tseremooniast ja oleks ebaviisakas seda üldmuljet suvaliste rõivastega rikkuda. Õhulise suvekleidi alla annab panna aluskleidi ja sukkpüksid ning võtta peale väike kudum või jakk ja õlasall. Samuti pole keelatud tseremooniajärgseks õhtuseks peoks ja väljas viibimiseks võtta kaasa veidi mugavamad, aga siiski pidulikud vahetusriided.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.