Uudis

Moedisainer ja ema Triin Kärblane: “Sooviksin kinkida nii oma emale kui ka endale ühe ühise vaba aja.”

Foto: Kalev Lilleorg

1. Millise moeeseme annad üle enda tütrele?
Tegelikult on nii, et olen oma tütrele pannud ootele päris suure osa oma isiklikust garderoobist. Just selle osa, mis on olnud mu enda loodud ja millest olen emotsionaalselt lihtsalt välja kasvanud, kuid ei ole tihanud loobuda. Sest need riided räägivad omamoodi edasi minu lugu ja ma arvan, et isegi kui tütar neid kunagi kandma ei hakka, siis läbi nende saab ta tulevikus aimu väga paljudest oma ema erinevatest tahkudest.

2. Parim stiilinõuanne ema poolt?
Minu ema on alati toetanud ja innustanud mind julgema olla just täpselt mina ise. Kogu oma erilisuses ja ainulaadsuses. Ja ilma püüdluseta sarnaneda või soovita sulanduda. Seda sama ideed püüan edasi anda ka oma tütrele ning läbi oma loomingu teistele naistele.

3. Mis on su salajane stiilinõu või nipp?
Arvan, et osaliselt kattub see eelmise vastusega. Seesama julgus olla mina ise. Ning mis on mulle isiklikult veel väga oluline – omada pigem vähe, aga ainult tähendusega ja looga asju. Nii oma garderoobis kui ka igas muus valdkonnas.

4. Mida tahaksid emale kinkida ja mida sooviksid ise saada?
Hetkel sooviksin kinkida nii oma emale kui endale ühe ühise vaba aja – sellise aja, kus on lõputult aega rääkida. Kus jutt ei jää pelgalt sellele tasandile, mida keegi õhtuks süüa soovib, vaid jõuab ka sinna, kuidas meil päriselt läheb ja mida me päriselt tunneme ja mis elu elame. Kui seda aega kuidagi mingisse formaati üritada panna, siis äkki see võiks olla üks ema ja tütarde reis.

Foto: Vida Press

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.