Uudis

Väidetavalt on Melania Trumpile palgatud teisik

Foto: Vida Press

Nimelt on väidetavalt tekkinud tema abikaasa Melania Trumpile teisik, kes käib koos presidendiga üritustel kaasas. Kuulujutud said alguse 13. oktoobril, kui president esines Valges Majas. Trumpi käitumine ja eneseväljendus olevat olnud äärmiselt kahtlased. Ta oli toonitanud kõnes: “Minu naine Melania, kes viibib juhtumisi ka siin …” Näib, et ütles seda vaid kinnitamiseks, et abikaasa tõesti viibib läheduses.

Skeptikutel lõi selle peale tuluke pea kohal põlema ja asuti uurima, kas äkki on tegemist teisikuga. Hoobilt leiti, et tõepoolest on naise nina kuju täiesti teine ja tundub, nagu ta kannaks parukat. Kas tõesti on saavutatud grimmi ja jumestusega Melaniaga äravahetamiseni sarnane naine?

Kahjuks või õnneks ei lasknud kunagine FBI töötaja teoreetikute fantaasial väga kaugele areneda, sest tegi kehakeele ja välimuse põhjal selgeks, et tegemist on siiski päris Melaniaga.

Kunagise FBI kehakeele lugeja, Joe Navarro sõnul ei ole naise käitumises midagi tavatut. Melania ongi avalikkuses üsna tuim ega jää oma käitumisega kuidagi silma.

Navarro toob välja hetke, kui Melania eemaldab enda suured mustad päikeseprillid. Siis olevat kohe näha, et tegemist on õige presidendiprouaga. Ja mine tea, ehk on Melania kasutanud lihtsalt tavalisest enam peitepulka ja sellest ka erinevus.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.