Uudis

MEESTELE: kolm viisi kuidas kanda bleiserit

Massimo Dutti

Kui on üks asi, mida iga mees vajab enda garderoobi, siis on see bleiser. Miks?
Hästi istuv bleiser võib dramaatiliselt muuta riietuse formaalsust. Näiteks valge T-särk, tumedad teksad ja Chelsea saapad on riietus, mis mõjub pigem vabaajalikult kui formaalselt. Kuid kui lisada hall taljes bleiser, siis kogu välimus mõjub automaatselt formaalsemalt ja mitte enam nii casual’ilt.
Jagame kolme nippi kuidas seda kanda, et lööksid laineid.

Mida silmas pidada enne bleiseri ostmist?

Kaks kõige olulisemat asja on istuvus ja mitmekülgsus.

Istuvus – Tüüpiliselt istub bleiser veidi vabamalt kui pintsak. Enamus pleiserite õlad ei ole ka nii struktrueeritud, mis tähendab, et need on vabamad ja ideaalsed smart casual outfit’ide jaoks.

Ostes bleiserit pööra tähelepanu õlgade piirkonnale. Kõike muud (varruka pikkus, üldine istuvus) saab räptsepa juures muuta.

Mitmekülgsus – Punane siidist bleiser jääb küll silma, kuid kui tihti sa seda kanda saad?
Kangale ja värvile on oluline tähelepanu pöörata kui tahad, et saaksid seda bleiserit kanda mitmes erinevas kohas ja mitmel viisil.

Sa vajad bleiserit, mida saad kiirelt pidulikuks muuta lisades triiksärgi ja ülikonnapüksid, aga mis näeks hea ja sobiv välja ka valge T-särgi ja teksadega.

On suurepärane omade ühte või kahte mustriga või statement-bleiserit, aga mitte enne kui sul on üks basic bleiser soetatud.

Kuidas siis kanda bleiserit?

1. Muuda see pidulikuks
Bleiser on sarnane ülikonna pintsakule, kuid loomulikult tuleb see ilma ülikonnapüksteta. Seeõttu annab see sulle võimaluse panna kokku kaks rokkivat eset. Nt heledad püksid sinakas-halli bleiseri juurde. Et hoida outfit formaalsena lisa triiksärk, lips, taskurätt ja Oxfordi tüüpi kingad. Nii saad komplekti, mis on perfektne formaalseteks üritusteks, kuid ei mõju üleliia pidulikult.

Ted Baker 349,99 € (asos.com)
Bleiser 94,59 € (asos.com)

2. Kanna kihte
Bleiserit saab kanda ka külmematel kuudel kui valid kerge ja struktureerimata bleiseri. Eemalda lips ning nööbi triiksärgi ülemised nööbid lahti, et hoida look casual.
Mac stiilis mantlid on stiilsed bleiseri peal kandmiseks, kuid kuna outfit ise on juba üsna casual, võid kanda seal teisigi ülerõivaid.

Mac 81,08 € (asos.com)

3. Kaota triiksärk
Jäta välja triiksärk ja taskurätt ning asenda see kas T-särgi, polosärgi või rullkaeluselise sviitriga, mis võtab pidulikuma noodi outfit’ilt maha. See on mugav, sundimatu ja näeb hea välja.
Kui soovid taas veidi pidulikumaks muuta enda riietust, siis lisa teksade asemel villased või chino püksid.

Bleiser 169,99 € (Massimo Dutti)
Bleiser 99,95 € (Zara)
Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.