Uudis

Marimo uus kollektsioon on unistus kargest ja ilusast talveilmast

Marimo kollektsioon “Frost Flowers". Fotograaf: Maiken Staak; Modell: Silvia Kebbinau; Stilist: Alli-Liis Vandel; Soeng: Olga Krõlova Pihl; Meik: Erle Taklai Kingad: ABC king ja Reserved

Disainer Mariliis Soobardi sõnul on Marimo uus sügistalvine kollektsioon “Frost Flowers” on inspireeritud kargest ja ilusast talveilmast, mil asfalti katab sätendav härmatis ning siledale järvejääle tekivad looduse töö tulemusel kaunid geomeetrilised mustrid. See on igatsus “imelisest talvest”, mida juba mitmed aastad tänu kliimasoojenemisele olnud ei ole. “Talv on isiklikult minu lemmik aastaaeg,” ütleb disainer. 

“Kollektsiooni värvipalett on monokroomne, ulatudes küll valgest mustani, kuid sisaldades peamiselt pastelseid halle, hallikas-siniseid, helebeeži, beežikas-sinist, öösinist …,” kirjeldab Mariliis Soobard ja lisab: “Toodetele on sillerdavat härmatist ning lumehelbekesi jäljendatud Swarovski kividest loodud mustritega.”
Marimo kollektsioonid on saadaval veebipoes, Marimo Boutique’is Tallinnas Müürivahe 17 (hoovis) ja nendega saab tutvuda ka privaatsetel esitlustel.
Moehuvilised saavad personaalseks kollektsiooniga tutvumiseks broneerida ka kohtumise disaineriga, kontakteerudes aadressil info@marimofashion.com.
Kardigan Eleocharis. Hind 659 € .
Kleit Mertensia. Hind 595 €.
Swarovski kristallidega kaunistatud Ruttya on perfektne talvisele pruudile. Hind 1025 €.
Kleit Lobelia. Hind 1925 €.
Kleit-mantel Rubus. Hind 1275 €.
Kleit Musella. Hind 1225 €.
Kleit Mertensia. Hind 1025 €.
Kleit Rivina hind 725 €, pusa Rhipsalis, hind 659 €.
Kleit Rivina. Hind 725 €.
Top Knophofia. Hind 225 €.
Kleit keteleeria. Hind 795 €.
Kleit Kaladium. Hind 525 €.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.