Uudis

Mariliis Soobard: “Aastalõpp on aeg, mil sätendavaid litreid ja kivikesi ei ole liiga palju”

Ballile uhke kleidiga

Aastavahetuspidu on aeg, mil särada, kuid palju oleneb siiski ürituse iseloomust. Kui lähed ballile, mõnele pidulikule õhtusöögile või vastuvõtule, siis võid tunda end tõelise printsessina ning panna selga kõige stiilsemaja uhkema kleidi, mis sul on olemas või mille veel viimasel hetkel hankida jõuad.

Kleit 721 € (MARCHESA NOTTE/net-a-porter.com)

Peole särades

Aastavahetuspidu on üldiselt vabamas formaadis kui mistahes ametlik vastuvõtt, seega vali mugav hingava materjaliga kleit, milles saad rahulikult tantsida. Olulisim on, et tunned end hästi ja vabalt, et ei peaks uude aastasse ühtegi kehva emotsiooni kaasa võtma. Hea on valida kleidid ja aksessuaarid, millele on lisatud veidi sära, kuna just aastalõpp on aeg, mil sätendavaid litreid ja kivikesi ei ole liiga palju.

Kleit 59,95 € (Zara)

Mugavus ennekõike

Kui tegemist on rahulikuma istumisega kodus või sõprade juures, siis soovitan üleva meeleolu hoidmiseks panna selga ikkagi midagi pidulikku, mida iga päev ei kanna. Sel juhul aga peaks kleit olema nii mugav, et laseb mõnusalt liikuda ja end ka diivanil vabalt tunda – selleks sobib suurepäraselt mõni vabama lõikega või õrnalt venivast materjalist kokteilkleit.

Kleit 44,99 € (H&M)

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.