Uudis

MÄRGATUD | Keraamik Marion Isabelle Varik on väga suur bodide austaja

Eelmisel nädalal toimus Viru Keskuse ja R14 salajane pidu, kus meile jäi silma kaunis keraamik Marion Isabelle Varik.

Kelle loomingut sa kannad?
Valisin tänaseks õhtuks kodumaise brändi Bonbon’i bodi ja musta laia swing-seeliku, mille olen lasknud endale õmmelda.

Miks otsustasid just selle outfiti kasuks?
Valik sai selline, kuna tegemist on õhtuse pidulikuma üritusega ja kombinatsioon tundus mulle just sobiv, nii toonivaliku kui lõike poolest. Pidulik ja iseloomuga, nagu üritus ise.

Kas oled varem ka seda bodi kandnud? 
Ost on suhteliselt värske ja olen seda vaid korra varem ühel erilisel sündmusel kandnud, ka siis musta seelikuga. Olen väga suur bodide austaja just seetõttu, et neid saab kombineerida erinevate seelikutega ning väga šikki lõpptulemuse saab ka viigipükstega kandes. Seetõttu leidub neid ka mu riidekapis ja loodetavasti tekib bodisid ajapikku veel juurdegi.

Kui palju leidub su riidekapis BonBon’i loomingut?
Mitte väga palju, aga need leiud, mis olen enda jaoks avastanud, istuvad väga hästi, on mugavad ja minulikud.

Kui palju leidub su riidekapis Eesti disaini?
Leidub. Ma ei saaks öelda, et loendamatu hulk, aga Embassy of Fashioni andekatelt disaineritelt Riinalt, Ketlinilt ja Aldolt ripub kapis asju küll. Ka teistelt andekatelt Eesti disaineritelt. Üks lemmikuid on Liisi Tui punasekirju taskutega pidulik seelik, mis on tõeline pärl ja kahtlemata üks lemmikuid.

Olen suur kleidi- ja seelikukandja ning panen rõhku eelkõige kvaliteedile. Seetõttu on suhteliselt vähetõenäoline, et mind kohtab ostukeskuses poodlemas. Kannan seda, mis mulle tõesti istub, kõnetab ja on minulik, hooajalised moetormid lähevad minust mööda. Hindan ajatut ja klassikalist stiili, mis on hästiistuv, naiselik ja iseloomuga.

Kas lased tihti endale riideid õmmelda?
Lasen küll. Mul on väga hea õmbleja, kes minu jooniste ja ideede järgi õmbleb mulle täpsete mõõtudega kleidid, seelikud ja kostüümid. Nii saab lõpptulemus ainulaadne, hästiistuv ja kordumatu.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.