Uudis

Mammu Couture üllatab moenädalal neljaks jaotatud sõuga

Mammu Couture’i kevadsuvine kollektsioon toob Tallinn Fashion Weeki ajal lavale midagi täiesti uut, kaotamata siiski brändi tuttavat käekirja. Neljaks jaotatud moeetendus pakub midagi kõigile: sportlikku elegantsi, kontorist-teatrisse, suviseid õisi ning kõrgmoodi pruutidele.

Seekord on veelgi rohkem kasutatud lillemotiive, seda kohtab nii kangaste kujul kui ka käsitsi tikitud detailidena. Samuti näeb šõul putukaid, liblikaid, rikkalikke volange, sametist lipse ja puhvis kleite.

Kust tuli mõte jagade sõu neljaks?
Kuna oli soov näidata erinevaid kollektsioone, siis tundus igati mõistlik. Kui eelmine keskendus vaid pidulikeks sündmusteks mõeldud kleitidele, siis seekord panen lavale tervikuma etenduse, mis katab kõik naise vajadused algavaks kevad-suviseks hooajaks nii tööl, kodus, pidulikul üritusel kui ka tähtsal päeval.

Kas mõni neist neljast on sinu jaoks ka uus väljendus enda loomingus?
Olen alati soovinud endale sportlikke, kuid samas naiselikke dresse ja dresskleite, mida kanda tennistega nii kodus kui ka vabal ajal. Seega otsustasin disainida Mammu Couture’i stiilis rohkete lipsude ja detailidega spordi- ja vabaajarõivaste kollektsiooni.

Kui palju look‘e plaanid näidata? Ja kas igas sõus võrdselt outfit‘e?
Hetkel on plaanis 30 kindlasti. Palju reaalselt lavale jõuab, kas 30 või siis rohkem, selgub paar päeva enne sõud, kui paneneme selle lõplikult kokku ja proovid modellidega on lõppenud. Proovin esitleda igas osas vähemalt kaheksat look’i.

Mis hinnaklassi jäävad sinu kõrgmoelikud pruutkleidid? Kas kõigist tuleb ainult üks eksemplar?
Pruutkleitide hinnaklass jääb 800- 2000 euro kanti, see sõltub väga kleidi käsitöömahust. Enamik pruudi- ja kõrgmoekledid on ainueksemplarid. Kuid loomulikult teeme vastavalt kliendi mõõtudele analooge, millel on siiski väike erinevus laval esitlevatest kleitidest, et säiliks eksklusiivsus ja unikaalsus.

Valminud on ka väike video, mis ideed edasi annab.

Mammu Couture

Kõikide jagajate vahel loosime välja 10 piletit moeshowle! Tallinn Fashion Week – 23 märts!Vaadates lülitage sisse HD kvaliteet :) Piletid müügil piletilevis!https://www.piletilevi.ee/est/piletid/festival/mitmesugust/diana-denissova-mammu-couture-tallinn-fashion-week-2018-244794/ Foto : Riina Vaikmaa PhotographyVideo: Fotograaf Martin LättModell: Brita Piht Filippo PozzaLoss: Keila-Joa Loss Schloss FallLilled: Rosenberg Roses- Young For A Long TimeToetajad: Mionetto ABC KINGMake up : Maria TammeorgMusic: Billy Joel – She's always a woman to me

Posted by Mammu couture on 1. märts 2018. a.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.