Uudis

Lenna Kuurmaa disainis Tallinn Dollsile juba teise kollekstiooni

Foto: Kalle Veesaar

Lauljanna Lenna Kuurmaa ja Tallinn Dollsi seekordne ühiskollektsioon kannab nime “Mine Metsa” ning on sügava, ent sooja sinise ja rikka rohelise sümbioos. Selles kollektsioonis kohtuvad muld, taevas ja maa, hommiku päike ja veel õrnalt maapinnalt aurav kaste.

“Saan loodusest alati väga palju inspiratsiooni, ka muusikat luues, ning mets on koht, kus tunnen võimsust ja vabadust. Nii tuligi idee teha metsateemaline kollektsioon,” räägib Lenna. Talve- ja kevadpiiril olev kollektsioon innustab märkama looduse ilu enda ümber ja mis veel olulisem, seda ka hindama. Kollektsioon sobib kandmiseks nii talvel kui ka jaanipäeval lõkke ääres ja perega looduses.

Kollektsioon on soodsalt ette tellimises www.pre-o-porter.com veebis alates 1.03.2018-12.03.2018. See pakub võimalust uhiuusi kollektsioone tellida erihinnaga enne tootmist. Mida varem tellid, seda soodsamalt saad, sest hind kasvab sekunditega. Panustades keskkonnasõbralikkusele toodetakse iga toodet just erilisele tellijale. Näidised saab eelnevalt proovida moekeskuses Defitsiit aadressil Koidu 122, Tallinn.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.