Uudis

Laulja Kristel Aaslaiu efektne pükstükk maksab vaid 30,99 eurot

Vasakult laulja Kristel Aaslaid, laulja Marju Länik ja muusik Taavi Paomets. Foto: Ardo Kaljuvee

Laulja Kristel Aaslaid jäi Balbiino peol silma efektses kostüümis, milles esitles koostöös Avoid Dave’i ja Marju Länikuga valminud “Suvekuninganna” uut versiooni.

Nimelt kandis ta trendikat Asosest 30,99 euro eest tellitud Wednesday’s Girli pükstükki. Kristel tunnistab, et ostab veebipoest endale ehk liigagi tihti asju – oranži jumpsuit’i sai ta kätte ligi kaks nädalat tagasi.

“Kunagi alustasin Asosega nii, et ostsin midagi poole aasta tagant, nüüd tellin korra kuus. Alati jääb silma midagi cool’i ja olen omandanud selle ülinaiseliku oskuse, et kui vaatan kapi poole, siis näib, et midagi pole selga panna.”

Vasakult laulja Kristel Aaslaid, muusik Taavi Paomets, Daniel Levi ja Eleri Viinalass. Foto: Ardo Kaljuvee

Seejuures on Kristel nelja aasta ehk “Asosest ostlemise karjääri” jooksul pettunud vaid kahes riideesemes: “Need ei istunud hästi, sest lisasin ostukorvi viimasel minutil. Andsin asjad lihtsalt ära.”

Loe ka! Laulja Kristel Aaslaid: “Olen olnud pikemat aega Asose kütkeis”

Kuigi Kristel seab alati enne ostlemist limiidi – üle 300 euro ei kuluta -, saab see üsna kiiresti täis. “Ma ostan kreeme-maske, basic-tooteid – näiteks maikasid – , kingasid … Kui lõpuks paki kätte saan, leiab sealt kõike alates päikeseprillidest ja lõpetades pükstega.”

Foto: Ardo Kaljuvee

Kui soovid endale sama efektset pükstükki, ole mureta, see on Asoses veel täiesti saadaval:

Pükstükk 30,99 € (Wednesday’s Girl, Asos)

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.