Uudis

Hirmutav trend: järjest rohkemad emad peidavad oma laste “iluvigu” meigiga

Foto: iStockphoto

Tänaseks ei piirdu laste jumestustoodete valik ainult nunnude huuleläigete ja südamekujuliste küünelakkidega, vaid lisandunud on juba oluliselt tõsisemad vahendid.

Youtube’is meigiblogijaid jälgides on jäänud silma, et üha enam tehakse täisjumestust lastele mõeldud toodetega. Valik on seejuures suur: küll leiab seal Claires’i BB-kreemi ja neutralisaatori, küll Barbie matistava puudri ja silmalaineri.

Ausalt öeldes ei jõudnudki mulle see kõik kohe kohale. Aga ühtäkki mõistsin: oota, kas ka päris lapsed kasutavad meiki? Kuidas palun?!

Jaa, täiskasvanuna on jumestustoodete avastamine väga põnev ja tihtipeale on nende kasutamine ka ääretult vajalik, kuid lapsi võiks sellest võimalikult kaua eemale hoida.

Rääkimata sellest, et blogijate hinnangud kvaliteedile ja nahasõbralikkusele jäävad pehmelt öeldes tagasihoidlikuks. Nätsukummiroosad karbikesed tunduvad pigem olevat tähelepanu hajutamiseks, sest tooted lõhnavad keemia järele ega mõju nahale hästi.

Muidugi näevad kõik tooted äärmiselt ägedad ja kutsuvad välja ja ma prooviksin neid iga kell. Kas aga BB-kreem ei pane lapsepõlvele liiga kiiresti punkti?

Foto: tootja

 

Foto: tootja

 

Foto: tootja

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.