Uudis

Kui stress on kallal, siis proovi Facebooki asemel neid rahustavaid äppe

Foto: Unsplash

Peale Facebooki ja Instagrami on veel teisigi põnevaid ja avastamata äppe, mis võivad päeva jooksul kasuks tulla ja on seejuures täiesti tasuta.

Essence
See äpp aitab sul sõna otses mõttes hingata. Põhineb neli-seitse-kaheksa hingamistehnikal: hinga neli sekundit sisse, hoia seitse sekundit hinge kinni ja hinga kaheksa sekundit välja.

Essence’iga ei pea sa kella jälgima ja saad rahulikult jälgida sinist kujundust. Pilt muutub vastavalt sellele, mis etapis sa parasjagu oled. 

Kui mõni olukord ajab ikka vere keema ja hingamine ununeb sootuks, siis pane ennast kasv õi tualettruumi kinni ja hinga – siss-se ja väl-ja!

Foto: tootja

Colorfy
Täiskasvanute värviraamat on juba mõnda aega populaarne olnud, kuid kontorisse on seda koos pliiatsitega üsna tüütu kaasa võtta.

Kui soovid toimetuste kõrvalt hetkeks mõtted eemale saada, siis Colorfy mõjub väga teraapiliselt ja värskendavalt. Saadaval on rohkem kui tuhat pilti, lai valik värve ja joonistamistehnikaid. Lisaks töötab see ka internetita.

Foto: tootjaThe Worry Box
See rakendus on sinu isiklik päevik, kuhu saad kõik mured ja negatiivsed mõtted üles märkida. Illustratiivselt paned justkui need karpi kinni, kuid samas aitab äpp neid ka kategoriseerida. Saad hiljem määrata, kui tõsise probleemiga tegemist on. Vastavalt sellele antakse soovitusi, kuidas neid lahendada ja käituda.

Kui selgitused ei ole just kõige kõrgem psühholoogia tase, siis jagatud mure, on alati pool muret.

Foto: tootja

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.