Kosmeetik Regina toob välja kõige hullema asja, mida saad nahale teha

Pane tähele! Artikkel on ilmunud enam kui 5 aastat tagasi ning kuulub Geeniuse digitaalsesse arhiivi.
Foto: erakogu

Regina sõnul peab noorusliku välimuse säilimiseks jälgima kolme iluhoolduse põhitõde, mida enamasti eiratakse. Kõige suurem mõõdapanek ei peaks olema paljude jaoks võõras. Nimelt ei võeta enne magama minekut meiki maha. “See on kõige hullem, mida saad nahale teha. Niimoodi soodustad vananemist ja pooride ummistumist,” hoiatab Regina.

Mõistagi ei piisa ainuüksi tavalisest näo puhastamisest. “Kindlasti peaks ka koorima regulaarselt: üks kuni kaks korda nädalas on piisav. Nõnda saab nahk hingata ja säilib puhtana. See ennetab pooride laienemist ja punnide teket.”

Kui kõigist eelnevatest jõupingutustest hoolimata kipub ikka probleeme olema, siis on mõistlik üle vaadata ka tooted, mida kasutad. Pahatihti kipuvad need olema valed: “Kreem peaks sobima sinu nahatüübiga. Samuti kõik muud iluvahendid  – jumestusest meigieemaldajani. Seda, milliseid tooteid valida, saab lihtsalt ka ise määrata, kui jälgid peamiseid tunnuseid. Näiteks läigib rasune nahk pidevalt ning kombineeritul on T-tsoon enamasti vistrikuline, kuid põsed kuivad.” 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.