Kolm suurimat meigiviga ja kuidas neid vältida

Foto: Unsplash

Moe ilutoimetaja Gethe Rohumägi tõi välja kolm kõige suuremat meigiviga, alustades päikesepuudri liigsest armastusest ja lõpetades lohaka jumestusega. Kuid ole mureta, õnneks saab neist väga kiiresti jagu.

Liiga tumedad kulmud
Tihtipeale kiputakse värvima oma kulme liiga tumedaks – kõige hullem, kui mustaks. Viimasest tuleks hoiduda isegi siis, kui sul on mustad juuksed. Sellisel juhul eelista tumepruune kulmusid.

Tee hoopis nii:
Käi kõigepealt kosmeetiku juures ja lase endale kujundada ideaalne kulmukaar. Ka konsulteeri temaga õige värvi osas. Seejärel saad otsida endale poest sobiliku kulmuvärvi. Kui see kohe ei õnnestu, küsi müüjalt abi.

Bourjois kulmugeel 7,09 € (enne 9,45 €, Mylook)

Värvid ainult silmi ja jätad näo tähelepanuta
Mis teha, teinekord on nii kiire, et ei viitsi teha täismeiki. Selle asemel piirdud vaid ripmsete võõpamisega. Paraku võib jääda lõpptulemus liiga ebatasane – nägu on laiguline või kahvatu.

Tee hoopis nii:
Ole mureta, sa ei pea hakkama nüüd kasutama kõige katvamat jumestuskreemi. Kui sul on see siiski olemas, pane tilgake kreemi märjale svammile ja käi sellega nägu üle. Või kanna näole õrna kihiga CC-kreemi või mineraalpuudrit.

Lumene jumet korrigeeriv CC-kreem 15,49 € (Kaubamaja)

Kasutad liiga palju päikesepuudrit
Suvel tahaks muuta pale eriti säravaks ja jumekaks, kuid tihti läheb hoopis nii, et ühtlase hajutuse asemel maandub päikesepuuder vaid kahe tugeva triibuna põskedel.

Tee hoopis nii:
Kui varem soovitati kanda puudrit C-kujuliselt ehk natuke oimule ja põskedele, siis nüüd eelistatakse E-kujulist jumestamist. Ehk teisisõnu puuderda õrnalt otsmikku, põsesarnu ja lõualuud. Väike nipp: kui võtad toodet pintsliga, siis löö see kõigepealt vastu käevart n-ö tühjaks ja kanna seejärel alles peale.

Max Factor päikesepuuder 13,50 € (Prisma)

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.