Uudis

Kolm ägedat ilutrendi, millest ammutada inspiratsiooni

Foto: Scanpix

Unusta punupats

Selle aasta kevad on ideaalne aeg moesõbrale, kellel näeb kalasaba suurtest jõupingutustest hoolimata välja nagu sassi läinud lõngakera. Nimelt on laitmatud punutised minevik. Nii võid südamerahuga põimida juukseid risti-rästi ja kasutada erinevaid tehnikaid. Tee nii palju punutisi kui vähegi tahtmist. Kinnita need patsikummiga või sea ühte soengusse kokku nii, nagu võis näha Jil Sanderi moesõul. Tulevased pruudid võivad selle kindlasti kõrva taha panna.

#NEU #JILSANDER Spring/Summer 18 Collection Backstage

A post shared by JIL SANDER (@jilsander) on

#NEU #JILSANDER Spring/Summer 18 Collection Backstage

A post shared by JIL SANDER (@jilsander) on

Westwood party? I'm in, are you?

A post shared by Vivienne Westwood (@viviennewestwood) on

Suudlevad huuled

Sellel aastal ei tule ilumaailmas fantaasiast puudust. Silmajumestuses valitsevad graafilised kujundid, mis on kõike muud kui tagasihoidlikud. Sellest ei jää puutumata ka musisuu, mida armastatakse võõbata üle erksates, peaaegu silmipimestavates neoonsetes toonides. Maison Martin Margiela moesõul lisas meigikunstnik Pat McGrath värvidele veelgi vürtsi juurde, maalides kujundid, mis meenutavad suudlevaid huuli. Seega võid soovi korral jäljendada isegi Marimekko mustrit, sest millegagi mööda panemine on võimatu.

Kivikesed luubi all

Kahtlemata ei tohi alahinnata küünekunsti olulisust, sest see saab rohkem tähelepanu kui kunagi varem. Kergelt segadust tekitab ainult asjaolu, et peaaegu kõik on lubatud. Moes on endiselt minimalistlik lähenemine, kuid samas armastavad iluloojad ka detaile võimendada. Seega unusta pisike kivi küünenurgas ja asenda see suurema “teemandiga”, mis paneks harakal juba kilomeetrite kauguselt silma särama. Rohkem on ikka uhkem.

Xtra?

A post shared by elsa hosk (@hoskelsa) on

MARJAN BACKSTAGE at HELMUT LANG seen by SHAYNE OLIVER via. MODELS.COM

A post shared by HELMUT LANG (@helmutlang) on

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.