Uudis

Kasutades neid viile on küüned tervemad ja ei murdu

Foto: Unsplash

Esimese asjana tuleb kohe teadmiseks võtta, et pead lõpetama kiiremas korras vanakooli metallist viili kasutamise. Seda põhjusel, et selle muster on liiga suur ja jäik, lõhkudes küünepinda, mistõttu muutuvad küüned hapraks.

Eelistada tuleb klaasviili või poleerimiseks mõeldud vahendit, mille tekstuur on imepeenike ja materjal pehmem. Silmas tuleb pidada, et viimane oleks mõeldud ainult naturaalsetele küüntele, sest sarnaseid tooteid on olemas ka kunstküüntele, need on aga liiga jämeda teraga.

Femell klaasist küüneviil 3,50 €, Tradehouse.

Pikkade küünte puhul on mõistlikum lõigata eelnevalt tangidega ots maha ja asuda alles seejärel viilima, sest niiviisi saad maniküüri kiiremini tehtud.

Muide, poleerijaga on soovitatav kord nädalas lihvida ka küüneplaati, sest nii hakkab lakk paremini peale. Seejuures ei tule karta, et teed küüntele liiga, sest kiht on niivõrd paks, et seda ei jõua hõõruda eluilmaski õhukeseks. Soovitatav on enne lakkima asumist kasutada ka mõnd desinfitseerijat, et pinnale ei jääks tolmu ega rasu, mis soodustab samuti värvi püsivust.

CND Koala Buffer 240/1200 2,20 €, Tradehouse.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.