Uudis

Jumestuskunstnik Liina Piheli lemmiktoodetega saavutad kauapüsiva meigi

Jumestuskunstnik Liina Pihel tööpostil. Foto: erakogu

Jumestuskunstnik Liina Pihelil on kolm kindlat lemmiktoodet – Kryolani jumestuspõhi, Mesauda huulepliiats ja Ingloti lauvärv -, mis ei vea teda kunagi alt.

Kryolani Nebula sarja jumestuspõhi on seejuures Liina sõnutsi viimase aja parimaks leiuks. “Tootel on väga hea katvus, see annab õhulise ja loomuliku tulemuse. Põhja püsivusele saab olla täiesti kindel: kindlasti ei jookse see pisaraga maha, vaid püsib hommikuni kaunis.”

Kuigi professionaanlid kannavad toodet peale aerograafi ehk värvipüstoliga, saab seda teha edukalt ka pintsliga.

Kryolan jumestuspõhi 17,50 € (kryolan.ee)

Liina teiseks suureks favoriidiks on Mesauda Aqua Kiss punane huulepliiats (toon 108). “Kui kanda julgelt punast huult, siis on väga oluline, et värv püsiks. Pliiatsil on nii hea pehme pigment, et tegelikult ei peagi lisama huulepulka, aga loomulikult võib. Peale kandes on see pehme ja hajutatav, siis kuivab kauapüsivaks ning veekindlaks,” räägib ta.

Mesauda Milano Aqua Kiss veekindel huulepliiats 7,80 € (Tradehouse)

Kiire efekti tagab aga Ingloti Pure Pigment lauvärv. “Seda saab kanda tagasihoidlikuma kuma saamiseks otse jumestuskreemile. Kui kasutada koos Duraline geeli ehk pigmendi kinnitajaga, saab väga intensiivse vesise kameeleoni moodi varjundeid muutva silmajumestuse.”

Inglot AMC Pure Pigment lauvärv 18,90 € (Inglot)
Inglot Duraline geel 12 € (Inglot)

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.