Uudis

Järgmise suve kõige kuumemad puhkusesihtkohad eestlaste seas on Malta, Tuneesia ja Barcelona

Foto: Anneliese Phillips/Unsplash.com

Eesti suurim reisikorraldaja Novatours näeb reisimahu jätkuvat kasvupotentsiaali ja plaanib 2018. aasta suvehooajal teenindada võrreldes tänavusega ligi 20 protsenti rohkem reisijaid. Ettevõte avas esmaspäeval oma uue suvehooaja puhkusreiside müügi, mille seast leiab kokku 12 populaarset sihtkohta.

“Avasime oma uue suvehooaja müügi enneolematult vara. Soodsaimad hinnad parimates hotellides ning teised atraktiivsed pakkumised leidsid tee paljude reisihuvilisteni juba müügi avapäeval,” ütles Novatours grupi peadirektor ja Novatours OÜ juhatuse liige Linas Aldonis.

Kõik suvised reisid toimuvad otselendudega Tallinnast.

2018. aasta suvehooaja kasv tuleneb eelkõige uute sihtkohtade – Malta, Tuneesia ja Hispaania Barcelona piirkonna lisandumisest. Samuti Türgi, Bulgaaria, Kreeka, Küprose, Portugali, Montenegro ja Horvaatia reiside mahtude suurenemisest.

Malta on päikeseline saar Vahemeres, mis lummab põnevate eelajalooliste paikade, unustamatute loodusvaadete ning sooja sinise merega. Teiseks uueks sihtkohaks on Tuneesia – riik, kus saab aimu ajaloolise linna Kartaago kunagisest võimsusest ja võib seigelda Sahara kõrbesafaril. Aafrika kõige põhjapoolseim riik ei jäta kedagi külmaks ning pakub huvitavaid võimalusi rohkem kui üheks külastuskorraks.

Järgmise suve kolmandaks uueks tulijaks on kuldne Barcelona rannik, kus reisihuvilisi ootavad kuulsad Costa Brava ja Costa Daurada piirkonna kuurordid. Romantiline Vahemere rannajoon, omapärane kultuur ning maaliline ja vahelduv maastik on vaid mõned põhjused, miks se eon üks hinnatumaid puhkusepaiku Euroopas.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.