Uudis

Jacadi tuli välja lilleneidude kollektsiooniga, millele kehtib nädala lõpuni 20% allahindlus

Courtesy of Jacadi

Kuigi sinu pulmapäev on sinu eriline päev, on keegi veel, kes ootab seda – sinu lilleneiud! Nii nagu sina soovid näha välja parim kui kõnnid  altari ette, soovivad seda ka nemad.

Courtesy of Jacadi

Pariisi pulmakleitide disainer Laure de Sagazan tegi koostööd Prantsuse lastebrändi Jacadiga ning lõi kleidid lilleneidudele. Kollektsioon on võtab kokku selle, mis on šikk prantslaste meelest  ja mõeldud tüdrukutele alla 12 eluaasta. De Sagazan lõi kolm eriti nunnut kuid esteetiliselt puhast kleiti, mille juures on  tähelepanu keskmes on pitsdetailid.

Kaks nendest on saadaval ka Eesti Jacadi poes, 20 % allahindlusega. Allahindlus kestab 18. juunini ja kehtib kõikidele kollektsioonidele (va lastetoa tooted ja aksessuaarid).

Courtesy of Jacadi

Disainer on öelnud: “Väldi nende riietamist täiskasvanulikult. Tüdrukud peaksid välja nägema eakohased. Neil peaks olema kleit, mis ei takista neil joosta ja mängida, kuid mis on siiski piisavalt elegantsed ja ilusa kangaga. Kui ta soovib kanda sama kleiti veel, kuna armastab seda, siis seda parem!”

Courtesy of Jacadi
Courtesy of Jacadi
Alates 91,20 € (jacadi.ee)
Alates 119,20 € (jacadi.ee)

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.