Uudis

Ivo Nikkolo värske kollektsiooni kampaanianäoks on New Yorgis elav eestlanna

Ivo Nikkolo uus sügistalvine kollektsioon “Equilibrium” on brändi sõnul inspireeritud lihtsast tõest – õnnelikuks saab alles siis, kui väline ja sisemine ilu on balansis. Nii ongi selle kampaanianäoks New Yorgis resideeruv eestlannast modell ja ehtekunstnik Enly Tammela, kes olevat ideaalseks tõestuseks elus tasakaalu saavutamise võimalikkusest.

Perfektset tasakaalu sümboliseerib ring ja Ivo Nikkolo sügiskollektsiooni tinglik võrdkuju ei ole ka modellist ehtedisainerile võõras. Nimelt on sõrmus – see katkematuse ja igavikulisuse võrdkuju – Enly meelisaksessuaariks.

Enly alustas mannekeenitööga juba 2012. aastal, mil modelliagentuur avastas ta sotsiaalmeedia vahendusel. Ehtekunstiga hakkas tegelema ta mõni aeg hiljem, olles eksperimenteerinud ka jumestaja ja stilistina ning tegelenud fotograafiaga. Enly usub, et tegutsedes vaid modelli või ehtedisainerina tekiks rutiinne tüdimus kiiremini, kuid mõlemal rindel toimetades täiustavad need teineteist suurepäraselt, luues tema elust just selle õige tasakaalu.

 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.