Uudis

Ikea uus rakendus teeb kodu kujundamise kõigile jõukohaseks

Foto: Ikea

See on juhtunud kõigiga – kaupluses või veebipoes hakkab meeldima mõni mööbliese, ostate selle ära ja viite koju … Ainult selleks, et näha, kuidas see üldse olemasolevate asjadega ei sobi või on liiga suur või liiga väike ruumi jaoks, kuhu selle mõtlesite panna, kirjutab Travel+Leisure.

Ükskõik kui palju te ka ei planeeriks, mõõdaks ja vaataks Pinterestist fotosid, asjad teie kodus mõjuvad lõpuks ikkagi teistmoodi, kui ette kujutasite. Ikea on tegemas seda, mida enamus värvitootjaid inimeste säästmiseks juba teeb – loob rakenduse, mis lubab proovida, kuidas ihaldusväärne mööbliese teie koju sobib. Ikea Place nime kandev rakendus tuleb turule koos Apple’i uusima operatsioonisüsteemiga iOS 11.

Rakendus kasutab telefoni sisse ehitatud kaamerat ja võimsaid protsessoreid ning liikumissensoreid, et luua paigutada virutaalne mööbliese – või ka näiteks taim – teie reaalsesse tuppa.

Ikea Place rakendusega saad paigutada oma koju mööblit ja aksessuaare, et näha, kui palju need ruumi võtavad ja kuidas muu mööbliga sobivad. Tooted, mis sobivad, saad endale salvestada, jagada tehtud pilte oma elukaaslase või sõpradega nõu pidamiseks ning isegi neid tooteid osta.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.