Uudis

Harukordne võimalus: sel reedel-laupäeval saad piiluda Eesti ehtekunstnike stuudiosse

Kedrina Jewelry taga seisab Ljubov Kedrina, kes tegeleb oma loomingus enamasti minimalistlike vormidega. Kõik ehted on valmistatud hõbedast.

Juba sel reedel-laupäeval, 16.-17. novembril saad piiluda ehtekunstnike Tallinna vanalinnas asuvas stuudiosse, kus valmivad käsitööna unikaalehted ja limiteeritud kollektsioonid.

Keiu Koppel on keskendunud unikaalsete käsitsi valmistatud ehete ja väikeseeriate loomisele. Ka on sama seeria igal ehtel mingi erinevus või nüanss, mis muudab selle ainulaadseks.

Oma loomingut näitavad Kedrina Jewelry, Keiu Koppel, Katrin Veegen Jewellery ja Agnes Veski Jewelry. Tavapäraselt suletud töökeskkonnas kerkib spetsiaalselt selleks puhuks hüpikväljapanek, millest saada valida ainueksemplare või limiteeritud seeriatena loodud disainehteid. Lisaks neile on väljas ka Läti brändi Glass Mountain Studio humoorikad postkaardid.

Katrin Veegen loob ehteid väärismetallist, kuid kompab teinekord piire ka teiste materjalidega. Lisaks väikeseeriatele näevad ilmavalgust ka unikaalsed autoriehted.

Reedel on aadressil Hobusepea 2 asuva stuudio uksed avatud kahest kaheksani, laupäeval 12st kaheksani.

Agnes Veski Jewelry ehted on inspireeritud põhjamaisest loodusest. Ehted valmistamisel kasutab ta nii traditsioonilisi kullassepa võtteid kui ka ebatavalisi metalli töötlemise tehnoloogiaid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.