Getter: “Tunnen, et julgen rääkida valjemalt ja olla enesekindlam oma tegudes ja mõtetes”

Foto: Galina Deinega

Kas sul on oma kindel stilist ja kes ta on?
Mul on aastatega kujunenud välja paar lemmikut, näiteks Ženja Fokin, Karolin Kuusik, Aulikki Puniste ja Kenneth Bärlin. Oleme leidnud ühise keele ja usaldan neid.

Miks valisid just nemad?
Näiteks meeldib mulle Ženja puhul väga see, et ta üllatab mind alati millegagi. Ta teeb justkui väljakutseid, et astuksin oma mugavustsoonist välja ja prooviksin midagi uut, aga see on lahe. Mulle meeldib, kuidas ta mängib värvide ja erinevate lõigetega, pannes need elama.

Kui tihti kasutad stilistide teenuseid?
Pöördun nende poole, kui tulemas on fotosessioon või mõni telesaade. Samuti kasutan stilistide teenuseid kontsertide ja plaadiesitluste puhul. Kohe tuleb silme ette “DNA”plaadiesitlus, kus kandsin Aulikki Puniste loomingut. See oli must, kohev, range ja iseloomuga.

Foto: Galina Deinega

Su viimase aja stiil on muutunud, kust või miks selline muutus?
Mood on üks viise, kuidas saan end väljendada. Ma armastan katsetada uusi asju ja vaadata, kuidas need mõjuvad mulle endale ja millised on reaktsioonid.

Minu kõige uuema singli “Something Good” stilistika tegi Karolin Kuusik. Mõtlesime käiku lasta lohvakamad tagid, needid, saapad ja mütsid. Näiteks olen olnud pigem nokamütsi-kauge, kuid ühel hetkel avastasin need enda jaoks. Iga riideese jutustab justkui mingit lugu, annab mänguruumi ja loob erinevaid iseloome.

Karoliniga sain ma tuttavaks “Eesti Otsib Superstaari” saates, kus ta tegi kõigile stilistikat.

Kas stiilimuutus tuli koos nimemuutusega? 
Tunnen, et üks suur periood on läbi ja olen valmis uuteks väljakutseteks. Julgen teha samme, mis ehk kunagi tundusid mulle võimatud. Rääkida valjemalt ja olla enesekindlam enda tegudes ja mõtetes. Nagu ka minu kõige uuem lugu “Something good” on minu jaoks millegi uue algus!

Foto: Galina Deinega

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.