Uudis

Fotograaf Laura Nestori kohe-kohe avatav näitus on inspireeritud õuemööblist

Fotod: Laura Nestor

Sel kolmapäeval, 22. mail avatakse Treimanni mööblisalongis fotograaf Laura Nestori näitus “La Nardi”, mis on inspireeritud õhulisest Itaalia õuemööblibrändist Nardi.

Laura Nestor on fotograafina töötanud juba peaaegu 20 aastat, tegelenud peamiselt lavastusfotoga, pildistanud lugematul arvul ajakirjade kaanefotosid ja reklaampilte. Laura on koostanud mitmeid isikunäitusi ja tema piltidega on ilmunud raamatuid. Sisekujundus on tema suur hobi – Treimanni Mööblisalong on alati koht, kus saab käia inspiratsiooni ammutamas.

25aastase ajalooga Nardi välimööbli kliente on enam kui 115 riigis üle maailma, kelle hulka kuuluvad nii kodutarbijad, restoranid, hotellid kui ka supelrannad. Tooted sobivad ideaalselt meie heitlikku ilmastikku ja võivad olla aasta ringi välitingimustes.

Laura sõnul innustas teda fotoseeria tegemisel eelkõige Nardi välimööbli puhas värvilahendus ja selge disainikeel, ka on talle oluline kaubamärgi keskkonnasõbralikkus. “Õhulise faktuuri ja vormilahenduse tõin ma ka oma fotodesse, puhas ja klaar fotokeel seguneb maitsemaailmas oleva intriigiga. Väga mõnus on olla inspireeritud heast disainist,” kommenteerib ta.

Laura Nestori fotonäitus on avatud suve lõpuni, kõiki töid on võimalik osta Treimann Mööblisalongist.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.