Uudis

Eriti äge: ajakirjas Mood ilmunud Maiken Staagi pilt sai Itaalia Vogue’i päevafotoks

Foto: Maiken Staak, stiil: Marion Laev, meik: Maret Ubaleht. Modell: Juula Miia / MJ-Model Management. Pilt ilmunud 2017. aasta ajakirja Mood septembrinumbris.

Möödunud aasta septembrinumbris ilmus Moes fotograaf Maiken Staagi, stilist Marion Laeva ja jumestuskunstnik Maret Ubalehe koostöös ilmunud moeseeria “Uus põlvkond”. Modellina astus üles Juula Miia MJ-Model Management’ist.

Just sellest pärineb ka foto “Looduslähedane minimalism”, millest sai Itaalia Vogue’i päevafoto.

Maiken jääb loomulikult õnnitluste peale tagasihoidlikuks ja ütleb esialgu, et “ega see nii suur asi ka ole.” Selleks aga, et jõuda Vogue’i väljavalitute hulka, tuleb kõigepealt laadida üles kaks fotot. Kui veab, lubavad ajakirja toimetajad need oma lehele. Seejärel asutakse oma lemmikuid välja valima.

“Ma muidugi ei kujuta ettegi, kui palju sinna pilte laekub. See võib olla suur arv. Tegelikult tundub minu foto ilmumine muidugi uhkemana, kui see on. Ma ei hakka ju homme Vogue’i pildistama, see oleks täielik utoopia,” kommenteerib Maiken.

Foto: Maiken Staak, stiil: Marion Laev, meik: Maret Ubaleht. Modell: Juula Miia / MJ-Model Management. Pilt ilmunud 2017. aasta ajakirja Mood septembrinumbris.

Kuidas sattusid aga lillekesed prillidesse? “See oli stilisti või jumestaja idee. Tegelikult ongi moeseeria alati hea koostöö tulemus. Mul on isegi veidi kahju, et fotograaf saab alati kogu au endale.”

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.