Uudis

Eesti uus sokibränd Moco pakub kahe soki asemel hoopis kolme

Millal bränd loodi ja kust tuli idee?
Moco ametlik algus on 2017. aasta sügisel ning selle taga seisavad Kadrin Visse ja Sigrid Sitnikov.

Idee ise aga tekkis 2017. aasta alguses. Moco mõte hakkas arenema arutelust, et üksikutele sokkidele paarilise leidmine võtab alati tüütult palju aega. See aga tekitas küsimuse: miks üldse peame neile paarilisi otsima? Miks peavad asjad olema nii, nagu oleme harjunud, samas kui nad võiksid olla ka ju hoopis teisiti?

Mille pooles erinete konkurentidest?
Moco paistab teiste seast silma uuendusliku lähenemisega sokimaailmale – meie pakume kahe soki asemel kolme, mis ei ole täpselt ühesugused, kuid siiski sobivad kokku. Neid saab omavahel mix & match’ida, erinevate värvikombinatsioonide vahel saab luua süsteeme. Lisaks sellele on sokkide disain põhjamaine, minimalistlik, pakkudes nii julget kui ka tagasihoidlikumat värvivalikut. Kolme erinevat sokki saab kanda kuuel erineval moel.

Kes teeb disaini?
Disaini eest seisab hea graafiline disainer Sigrid Sitnikov, kuid tulevikus näeme võimalust koostööks ka teiste tublide disaineritega.

Mitut erineva disainiga sokki pakute hetkel?
39 sokki. Moco valikus on sokke kuues erinevas värvikombinatsioonis ja iga kombinatsiooni juures on võimalik valida kahe erineva sokikolmiku vahel.

Kui palju on plaanis igal aastal uusi disaine või värvitoone juurde toota?
Sellel suvel soovime välja tulla mõne uue helgema värvikombinatsiooniga ja edaspidi disainime vastavalt hooajale vähemalt üks kuni kaks uut kollektsiooni.

Mis materjali te kasutate ja kus toimub tootmine?
Materjaliks on kõrge kvaliteediga kammpuuvill ja selleks, et sokk kenasti jala ümber püsiks, on sellele lisatud lükrat ning polüestrit. Tootmine toimub siinsamas Eestis, sokke valmistavad tublid naised Suva sokitehases.

Kust sokke soetada saab ja mis hinnaga?
Hetkel saab sokke soetada Moco Socki Facebooki lehelt ja Tali ning Les Petites’ disainipoest. Pakk maksab 15 eurot.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.