Uudis

Eesti brändi Endless Goddessi meriinovillast retuuse saab kanda nii käreda pakase kui maheda suveilmaga

Kolme aasta eest panid Kristina Kozlovskaja ja Svetlana Uustalu aluse Eesti brändile Endless Goddess, mis pakub sada protsenti meriinovillast retuuse. Neid, muuseas, saavad kanda ka mehed.

Brändi looja Svetlanal jätkub meriinovilla kohta vaid kiidusõnu: “See on pehmuse, puhtuse ja kaunidusega üks maailma tunnustatumaid villasorte. Tänu looduslikele omadustele ja kvaliteedile, nagu õhu läbilaskvus ja soojapidavus, on kasutatud meriinovilla ajalooliselt kõikidel hooaegadel.”

Muide, meriinovillal on väärt omadus: talvel peab see sooja ja suvel laseb õhku läbi, et kandja keha jahutada. Samuti ei muutu Svetlana sõnutsi nende retuusid topiliseks ega veni välja. “Meriinovill ei hakka ebameeldivalt lõhnama. Retuuse on kerge hooldada, vill ei vaja tihti pesemist, kuna sellel on isepuhastavad omadused, ka võib neid pesta masinas,” räägib Svetlana.

Valikust leiab nii pitsilisi kui täiskoes retuuse. Hinnad jäävad vahemikku 25-85 eurot. Tooteid valmistakse vastavalt kandja mõõtudele – soovi korral ka lastele. Hoia end Endless Goddessi tegemistega kursis nende Facebooki lehe kaudu.

Brändi tooteid võib osta ka 2. detsembril Loome Inkubaatoris toimuval jõulueelsel disainiturul BAZAAR.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.