Uudis

Donna Nordica on kindel, et kõigil on võimalik Eesti Vabariigi aastapäeva auks ilusasti riietuda, see pole ainult presidendiballil osalejate pärusmaa

Donna Nordica lõi Eesti Vabariigi sünnipäevale pühendatud kollektsiooni juba kolmandat aastat järjest. Kui eelmistel aastatel on need olnud väikesed kapselkollektsioonid “Lydia” ja “Lenna”, siis selle aasta “Teele” on suurem: kontorikleitidest kuni pruutkleitideni, viskoosi- ja puuvillasegudest meriinovillase, pitsi, sameti ja metallikplisseeni. Värvid on klassikalised, domineerivad sinine, must ja valge.

Hinnad jäävad 129-199 euro vahele. Tooteid saab osta Donna Nordica salong-poest (Raua 34, Tallinn). Väike valik on ka Viru keskuse Must Pop Up disainipoes.

Mitu toodet on teil selles kollektsioonis ainueksemplarid ja miks just need? Kas kanga pärast ja kas see kajastub ka hinnas? 
Selles kollektsioonis on kolm kleiti ainueksemplarid. Seekord kajastub see ka hinnas. Näiteks ostsime tumesinist ja valget metalset plisseed ning valget lamineeritud pitsi nii vähe, et igast kangast saab teha vaid ühe pika kleidi. Kuid need maksavad ikkagi alla 200 euro, kuigi on veidi kallimad kui väikeseeria omad, kust leiab kaks kuni viis tükki.

Kuna valged pikad kleidid on tavaliselt pruutkleidi kategoorias, siis neid polnudki plaanis mitu ühesugust teha.

Omamoodi ainueksemplarid on ka kõik sini-must-valgete kivikestega käsitisi tikitud mustad A-lõikelised Saksa viskoosist kleidid. Kõigil on erinevad taskud.

Kuna see kollektisoon on suurem kui varem, siis võib öelda, et Eesti Vabariigi omad on olnud üsna edukad?
Edukad tõesti, Eesti naised on hästi vastu võtnud idee, et kõigil on võimalik Eesti Vabariigi aastapäeva auks ilusasti riietuda, see pole ainult presidendiballil osalejate pärusmaa.

Kusjuures, me ei vastandu vastuvõtule, ka meie kleitidest leiab pikki pidulikke ja selleks ürituseks sobivaid. Eelmisel aastal oli meie EV kollektsiooni maksihõlmik seljas pressiesindajal Manona Parisel.

Lisaks on need kleidid ju kõik korduvkantavad – sellega saab minna peole, aga ka restorani, tööle ja kohvikusse. Lühikest musta kleiti saab korduvalt erinevate aksessuaaridega kanda.

Kus toimub tootmine?
Kleidid on õmmeldud Haapsalu külje all Linnamäel, kampsunid kootud Viljandis ja kollektsiooni meriinovillased kleidid Tallinnas.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.