Uudis

Diana Arno: “Luban, et meie sõul ei pea keegi haigutama!”

Mitu tundi oled saanud viimase nädala jooksul magada?
Viimasel ajal olen maganud ööpäevas viis kuni kuus tundi ning sellest mulle täiesti piisab. Hinge ja armastusega tehtud töö annab rohkem energiat, kui voodis teleka ees veedetud nädalavahetus.

Mida paned täna selga?
Ma ei ole seda veel otsustanud. Tegelikult ei meeldi mulle kunagi oma riietust pikka aega enne üritust läbi mõelda, sest minu valik sõltub tujust – armastan spontaansust! Ilmselt kannan midagi oma loomingust, millele loon teiste brändide rõivaste ja aksessuaaridega kauni raami.

Mitut outfit’i TFWil näitad ja kas mõni riideese jõuab napilt valmis?
Meie sügistalvine kollektsioon sai valmis juba tükk aega tagasi, kuid teeme alati spetsiaalselt sõu jaoks neli kuni viis efektset outfit’i, mis valmivadki viimaste nädalate, päevade ja isegi tundide jooksul. Nii on enne Fashion Week’i iga minut arvel.

Hooajast olenemata tahame uusi ja vanu sõpru üllatada, selleks teeme ka põhjaliku ettevalmistuse. Lavale on kokku oodata 30-35 komplekti. Lisaks toome taas kord moejanulejate silme ette just selle õhtu tarbeks loodud moepõneviku, mis kütab kirgi juba enne modellide ilmumist. Luban, et meie sõul ei pea keegi haigutama.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.