Uudis

Airbnb tuleb ilmselt peagi turule luksusteenustega

Foto on illustratiivne. Foto: Vida Press

Majutusjagamisteenus Airbnb.com tuleb ilmselt peagi turule luksusapartementidega, vahendab Architectural Digest. 

Jätkuvas sõjas hotellide ja jagamismajanduse majutusportaalide vahel on Airbnb  astumas väga olulist sammu. Airbnb. com tuli turule üheksa aastat tagasi ja sellel on tänaseks 160 kasutajat ja sinna on üles pandud kolm miljonit majutuskohta üle kogu maailma.

Väidetavalt hakkab Airbnb.com peagi aga pakkuma võimalust valida majutust broneerides  ka luksusapartementide ja villade vahel.  Selleks tekib otsingusse eraldi filter ning kõik kohad, mis soovivad end selles kategoorias üles anda, kontrollitakse enne Airbnb inspektorite poolt üle.

Nendele kinnisvaraomanikele, kelle korter või maja üldjoontes tingimustele vastab, pakutakse tasuta fotograafi teenust, sisekujunduskonsultatsiooni ja veel mitmeid tugiteenuseid, mis lubavad nii teenuse kvaliteedi kui hinna kõrgel hoida.

Ehkki Airbnb pole veel teatanud, millal teenusega välja tullakse, on selle kasutegur firmale selge – seni on luksust ihalev klientuur eelistanud pigem hotelle. Eeldatavasti saab esimesi luksusapartemente broneerida selle aasta lõpus.

 

 

 

 

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.