Uudis

Äge! Nüüd saad valmistada endale ise Kadri Kruusi käekoti

Eesti nahadisaineril Kadri Kruus tuli jõulude puhul välja komplektiga, millega saab endale ise valmistada ridiküli.

Kadri tunnistab, et selle sünnilugu on tegelikult väga lihtne. “Tihti, kui räägin oma tööst, avaldatakse soovi proovida ise nahatööd ja disainimist. Kas või natukenegi. Püüdsingi luua sellise komplekti, millega saab seda kõike ka teha.” Esimeseks mudeliks sai Kadri Kruusi sõbrannade soovitusel vormilt lihtne clutch-tüüpi kotike, mis sobib nii teatrisse, suures kotis lisataskuks, kosmeetikakotiks või ka pinaliks.

Koti valmistamine nõuab Kadri sõnul täpsust, pühendumist ja paari tundi vaba aega. Ka saavat sellega hakkama igaüks, kel on huvi tegeleda nahatööga. Komplektis on lõige koos detailse õpetusega, nahkdetailid, vahaniit ning nõel ehk samad töövahendid ja -riistad, mida kasutab ka meister koti valmistamiseks.

Komplekt on pakitud elegantsesse karpi ja seega sobib kinkimiseks nii endale kui ka sõbrannale. Limiteeritud koguses kinkekomplekte on saadaval klassikalises mustas ja beežis värvitoonis.

Kotivalmistamise komplektid on müügil 59 euroga Kadri veebipoes ja uues Tallinnas asuvas showroom’is aadressil Pärnu mnt 20a.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.