Aasta alguse sisustustrendid soosivad pehmeid toone ja tekstuure

Pane tähele! Artikkel on ilmunud enam kui 5 aastat tagasi ning kuulub Geeniuse digitaalsesse arhiivi.
H&M Home'i trendikas kevadkollektsioon on osaliselt juba müügile jõudnud.

Varakevad toob kodudesse naturaalseid materjale, pehmeid toone ja meeldiva tekstuuriga kangaid. H&M-i kaupluse valikust saab esile tõsta kaks disainereid inspireerinud teemat, milleks on skulpturaalne modernism ja käsitööhõnguline loomulikkus.

Viimast iseloomustavad naturaalsed materjalid, näiteks puit, keraamika ja puuvill. Need lisavad muidu mustvalgetele trükimustritele keskenduvale teemale veidi meeli paitavaid nüansse.

 

Monokroomsele keraamikale pakub omakorda kontrasti sebramuster, milles saavad kokku kollektsiooni põhivärvid elevandiluuvalge, tintjas must ning helebeež. Padi 9,99 EUR, karp 14,99 EUR, vaas 24,99 EUR. Foto: H&M Home

Skulpturaalset modernismi iseloomustab toon-toonis värvidemäng. Puuderjas vanaroosa ja õhetav roosiroosa mõjuvad sooja nüansiga valgete, helebeeži ja veidi tolmuse telliskivitooni taustal tõeliselt puhta ja šiki lahendusena. Väljapeetud muljet võimendavad orgaanilised vormid ja skulpturaalsed detailid. Dekoratiivsust saab lisada rikkalike tekstuuride ja põnevate pindadega keraamiliste lillepottide ja vaasidega.

 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.