Uudis

7 aksessuaari, mida iga mees vajab

GANT

Käekell
Kvaliteetne ja ilus käekell on kõige olulisem aksessuaar. Võid valida nahast või kangast rihma kui ka metallist käekella vahel, sest valikuid on lõputult. Kui valid nahast rihma, siis musta või pruuni valimisel jälgi, mis värvi jalanõusid ja vöösid kannad sa kõige enam. Reegel on see, et need võiksid olla kõik samas toonis. Kindlasti pööra ka tähelepanu sellele, et kell sobiks sinu igapäevaste tegevuste juurde.

Käekell Tommy Hilfiger 189 €

Rinnarätik
Rinnarätik on hea viis aktsendi andmiseks. Vali vastavalt tujule ja sündmusele kas midagi värvilist, mustrilist või lihtsat. Üldiselt on ülikonna pintsak või bleiser üsna tavaline, nii et rinnarätik annab võimaluse vajadusel veidi värvi süstida. Kui sa ei kanna neid väga tihti, siis investeeri klassikalisse valgesse ja võib-olla ühte, mis on värvilisem.

Rinnarätik Monton 3,95 €

Päikeseprillid
Päikeseprillide puhul investeeri kvaliteeti, mitte ainult brändi. Vali midagi, mis oleks ajatu ning sobiks väga hästi sinu näokujuga.
Samuti võib sul olla üks paar odavamaid prille selliste ürituste jaoks, kus sa ei taha riskida nende ära kaotamise või lõhkumisega.

Päikeseprillid Hugo Boss 141,60 € (Pro Optika)

Nahast kott
Ära ignoreeri hea koti olulisust. Investeerida väga hästi tehtud nahast kotti, mis näeks välja elegantne, kuid oleks samal ajal oleks ka praktiline. Nii et ära topi enda taskuid täis ja unusta ära vanad seljakotid.

Nahast portfell 298 € (CERRUTI 1881/farfetch.com)

Sokid
Pea meeles, et peened detailid on olulised, seega ka sokid mängivad olulist rolli su riietuse juures. Vali mõned klassikalised sokid, mis sobivad enamus outfit’idega, kui ka mõned sellised, mis näitaksid rohkem sinu isikupära.

Sokid Baltman 4,90 €

Rahakott
Jällegi pööra tähelepanu kvaliteedile, sest see tagab, et saad kanda seda sama rahakotti aastaid. Lisaks võiksid soetada endale ka stiilse visiitkaardihoidja, kui jagad tihti enda visiitkaarte.

Rahakott SALVATORE FERRAGAMO 270 € (farfetch.com)

Lips
Isegi kui sinu igapäevane riietus on väga casual, peab sul ikkagi olema vähemalt üks lips. Investeerida klassikalistesse värvidesse, siis võid kindel olla, et see sobib peaagu iga ülikonnaga. Võid ka valida midagi sellist lisaks, mis annab riietusele värvi. Ära unusta tähelepanu pööramast ka lipsusõlmele ja lohule, mis paneb i-le täpi.

Siidlips PSYCHO BUNNY 92,16 € (nordstrom.com)

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.