Uudis

5 selle suve kõige kuumemat sisustustrendi

1. Senisest veelgi jõulisemalt kasutatakse sel suvel soojatoonilisi metalle: messing, vask ja kuld. Tihti tasakaalustatakse kuldseid-vaskseid metalle hallide toonidega. Hall lisab kujundusele elegantsi ja kargust. Tippdisainerid riskivad aga rohkem, kasutades vaske ja musta metalli läbisegi hõbedasega.

2. Puhtad, ent samas ikkagi kuhugi kahe värvi vahepeale jäävad toonid on tugev trend ja mitte-neutraalsetest, halliga suguluses olevatest toonidest vallutab interjööre sinakasroheline oma erinevate tumeduse astmetega.

Sinised, rohelised ja nende vahele jäävad toonid, mida muidu peetakse külmadeks, on sel suvel liigitatud kuumade alla.

3. Ehkki vintage esemetega sisustamine pole kuhugi kadunud, on kindlasti tugevama trendina interjöörides tooni andmas uued mööbliesemed, mille disain teeb kummarduse kalssikutele või arendab edasi mõnda 60ndate 60ndate traditsioonilist elementi. Eesti retrohõngulise diivani Cosmo loojad olid oma ajast sellega paar aastat ees, nüüd on 60ndate looki taotlemas väga paljud mööblitootjad.

Diivan Cosmo. Foto: Oot-Oot.com

4. Valgustid, mis sobivad nii tuppa kui õue. Eriti riikides, kus õuesolemise hooaeg on lühike, saavad ilmselt populaarseks valgustid, mida saab lihtsalt suvehooajaks õue tõsta, et ei peaks tegema topeltinvesteeringut valgustusse. Marseti väga populaarne valgusti Follow me sai sel kevadel uue suuruse, Follow me PLUS. See valgusti on ideaalne, et seda kaasa võtta piknikule, terrassile või aeda. See töötab akuga ja valgus on dimmerdatav. Eestis müügil salongis Laterna Magica.

Follow Me

5. Niipea, kui päikese esimesed kiired on õhku nii palju soojendanud, et linnud laulavad ööpäevaringselt ja õrnad pajutibud annavad märku saabuvast kevadest, otsitakse välja kõik vitstest või traadist või nöörist punutad asjad – korvmööbel, võrkkiiged, kerged tumbad ja pingid.
WM String (disain: Studio WM) näiliselt lihtsa, õhulise ja õrna välimuse taga on stabiilne ning väga läbimõeldud disainiga õuetool. Valikus söögitool ja lounge-tool, kolm värvitooni, istmepadjad. Hind alates 229€. Tootja: Menu, edasimüüja: ELKE Mööbel

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.