11 stiilset külalist Eesti tele- ja filmiauhindade galalt

Eesti Filmi- ja teleauhindade üleandmine ehk EFTA gala kihas rõõmsatujulistest külalistest, kellest oli üks ilusam kui teine, kuid Mood otsis läbi paksu rahvamassi üles need kõige silmapaistvamad.

Kasutasime ühtlasi juhust, et küsida, kui kaua nad vaevlesid riidekapi ees küsimusega – mida panna selga?
Fotod: Kristiin Kõosalu.

Piret: “Mind kutsuti eelmisel neljapäeval EFTA galale, et anda üle auhind. Eelnevalt oli jäänud silma Tallinn Fashion Weekilt Triinu Pungitsa seelik.”

Mai: “Valisin selle kleidi välja paar päeva tagasi Iris Janvieri kollektsioonist, mis sobib stiililt hästi kokku meie laheda noortesaatega “Nova”.

Greeta: “Mõtlesin juba nädal tagasi sellele, mida selga panna kristiija otsustasin eile õhtul, et panen selle New Looki’i riideeseme, mis on nii õhuke, et mahub vajadusel kõhukotti ära.”

Andri: “Teadsin kohe, et panen selga Reval Denim Guildi mantli, kui otsustasin vahetult enne ürituse toimumist, et tulen.”
Kristiine: “Pidin otsustama EFTA toimumise päeval kümne minutiga, mida ise kannan, sest olen saate “Õhtu!” stilist ja panin eelnevalt riidesse saatejuhid. Seejärel läksin Tallinn Design House’i ja valisin sealt välja Castelbird and Rose’i kimono.”

Piret: “Ei võtnud üldse kaua aega, sest saate “Õhtu!” kaunis stilist Kristiine valis mulle möödunud reedel välja Kirill Safonovi kleidi.”

Maaja: “Mul oli ainult paar päeva aega mõelda riietusele, sest sain alles hiljuti teada, et tulen üritusele. Leidsin kapist suvise H&M’i puuvillase kleidi, millel käristasin lõhiku veidi sügavamaks.”

Kärt: “Tõmbasin paari päeva eest tüllseeliku selga ja istusin häirituna voodi peal, sest ei teadnud, millist komplekti panna kokku. Lõpuks otsustasin, et lisan käsitööna valmistatud pintsaku.”

Riina: “Valisin sobivat rõivast hea kümme minutit. Tavaliselt laenutan riideid Fankadelikust, kuid sel korral läks kiireks, nii et seisin kapi ees ja otsustasin kolme kleidi vahel – lähtusin Vivian Vau kingadest, mida tahtsin kindlasti kanda.”

Hele-Mai: “Selle peale mõtlemine ei võtnud üldse aega, sest see on Aldo Järvsoo viimase moekollektsiooni kõige ilusam kleit. Soovisin seda osta, kuid ta hoopis kinkis selle mulle ja teadsin kohe, et tahan seda kanda, kui otsustasin EFTAle tulla.”

Elina: “Kakskümmend sekundit. Lappasin riided läbi ja mul on piinlik tunnistada, sest tavaliselt kannan teadlikult Eesti disaini, et libastusin ja valisin seekord Reservedi.”

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.