Südameapteegi blogi

Kuidas vabaneda aknest?

Foto: iStock

Paraku pole akne enam ammu vaid teismeliste mure. Üha enam täiskasvanuid maadleb selle haigusega. Ja mis veel hullem, tegemist pole üksnes esteetlise murega, vaid sageli kaasnevad sellega ka ebamugavad põletikud ja psühholoogilised probleemid, mis võivad avaldada mõju kogu inimese elule.

Akne ja vistrike vastu aitab võidelda apteegikosmeetikasari Eucerin Dermo Pure. Kuidas tuleks aknele kalduva naha eest hoolitseda ja millised tooted valida?

Kuidas hoolitseda aknele kalduva naha eest?
Aknelööbele on iseloomulikud vistrike, komedoonide ja põletikuliste sõlmekeste ilmnemine neis kehapiirkondades, kus esineb rohkelt rasunäärmeid: näol, seljal, rinnal.

Igapäevase nahahoolduse toel on võimalik vältida aknearmide teket, hoolitsedes probleemse naha eest sellele sobival moel.

Eucerin Dermopure peitepulk (2,5 g). Soodushinnaga oktoobri lõpuni 12,60 €.

Probleemsele ja aknele kalduva naha hoolduse eesmärk on vähendada rasueritust ja naha liigsarvestumist. Nii vähendatakse komedoonide tekkimist ja rasunäärmete ummistumist ning hoitakse kontrolli all põletikku tekitavate bakterite paljunemist.

Eucerin Dermopure toonik (200 ml). Soodushinnaga oktoobri lõpuni 13,90 €.

Probleemse naha eest hoolitsemisel on oluline igahommikune ja -õhtune näopuhastusrutiin, mis peab olema samal ajal õrn ja väga tõhusalt puhastav.

Eucerin Dermo Pure tooted

  • vähendavad ebapuhtusi,
  • vähendavad mikropõletikke,
  • ennetavad uute haiguskollete teket.
Eucerin Dermopure matistav emulsioon (50 ml). Soodushinnaga oktoobri lõpuni 17 €.

See on võimalik tänu uudsele aktiivainete kombinatsioonile, mis mõjub antibakteriaalselt, põletikuvastaselt ja rasureguleerivalt. Eucerin Dermo Pure sarjas on olemas kõik vajalik igapäevaseks hoolduseks

Dermo Pure pakub terviklikku lahendust – tooteid on nii naha puhastamiseks, ravimiseks kui ka niisutamiseks-kaitsmiseks.

Eucerin Dermopure näokoorija (100 ml). Soodushinnaga oktoobri lõpuni 13,05 €.

Eucerin Dermo Pure seerum
Sarjas väärib esiletõstmist uus seerum, mis mõjub nahka uuendavalt ja annab märgatavaid tulemusi juba pärast nädalast kasutamist. Selle koostises on kümme protsenti hüdroksükompleksi, mis on väga tõhus koorivate ainete kombinatsioon. Lisaks on sel ka väga tuhev komedoone puhastav ja antibakteriaalne efekt.

Eucerin Dermopure uuendav hoolduskreem (50 ml). Soodushinnaga oktoobri lõpuni 16,80 €.

Vali ravikreemi juurde nahka rahustav kreem
Meditsiinilise raviga kaasnevad tihtipeale mitmesugused kõrvalmõjud, näiteks naha ülitundlikkus, punetus ja kuivus.

Dermo Pure sarja täiendav rahustav kreem leevendab kiiresti enimlevinud ravimite kõrvaltoimeid, aidates paremini järgida ettekirjutatud akneravi.

Eucerin Dermopure rahustav kreem (50 ml). Soodushinnaga oktoobri lõpuni 18,90 €.

Kliinilised ja dermatoloogilised uuringud kinnitavad, et Dermo Pure tooted sobivad ka siis, kui lisaks aknele on probleemiks ka nahatundlikkus.

Eucerin Dermo Pure tooted on saadaval ainult apteekides.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.